reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hahaha musiałam 😄😄
 

Załączniki

  • IMG_0610.jpg
    IMG_0610.jpg
    60,2 KB · Wyświetleń: 69
11 tydzień o Boziu kiedy to zleciało?!! o_O to ty już lada chwila w tym bezpiecznym momencie będziesz [emoji3590]

Ja nie wiem czy jest jakiś bezpieczny moment w ciąży ;) za 18 dni mam prenatalne, po nich trochę odetchnę na pewno :) ale potem są inne zmartwienia - szyjka, wody, przepływy [emoji23]
 
Dziewczyny od jutra zaczynamy 8 t. W środę mam pierwsze badania typu morfologia itp na których powinnam być na czczo. Moze być z tym ciężko, tym bardziej, że dużo wcześniej muszę wyszykować córkę do przedszkola. Pozwoliłyscie sobie przed badaniem na łyk wody?
 
reklama
Dziewczyny od jutra zaczynamy 8 t. W środę mam pierwsze badania typu morfologia itp na których powinnam być na czczo. Moze być z tym ciężko, tym bardziej, że dużo wcześniej muszę wyszykować córkę do przedszkola. Pozwoliłyscie sobie przed badaniem na łyk wody?
ja dzisiaj musiałam napić się szklanki wody, bo czułam że mnie zbiera na wymioty z głodu. Myślę, że woda jest na tyle neutralna, że nie powinna nic w badaniach namieszać. Zresztą chyba nawet ktoś tu pisał, że miał problemy ze zbyt gęstą krwią i dostał zalecenie wypicia szklanki wody.
 
Do góry