reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

tez bym musiała coś poszukać [emoji3590] jestem ciekawa ile ta przyjemność w ogóle kosztuje [emoji1]
Podobno niemało, a prywatny to już w ogole powyzej tysiąca nawet... U mnie na dzielni jest od cholery żłobków ale glownie prywatne. Noc, no zobaczymy, gdzieś na pewno się maluch dostanie :-)
 
reklama
Ooo nieee:( tego się boje :( cieszę się ze serduszko jest a pójdę za 3 tyg i nie będzie biło :(
Ja też się tego bardzo boję 😢 niestety na to wpływu nie mamy... I szczerze wolałabym żeby było jakieś plamienie, bóle żeby coś czuć że coś jest nie tak... A ostatnio właśnie nic mi nie było i szłam z uśmiechem tylko na kontrolę... A tu się okazało najgorsze 😢😢😢
Ale wierzę że drugi raz nie może mi się to przytrafić 🤞 do wizyty 3tyg i nie wiem co tam w środku sie dzieje... Najgorsza niewiedza 😶
 
Ja np w trn sam dzien, co zaczely mi si eplamienia, zdazylam usłyszeć serduszko, a miedzy tym dniem a 8+2, kiedy skrzep mi jakis polecial, serduszko się zatrzymało. I musialam mieć łyżeczkownaie bo po tabletkach samo się nie xhcialo oczyscic.


W czwartrk bede miala 7+5, i akurat wizyta. Ni chu chu, wymuszę na lekaruz receptę na dupka w razie w, no chyba że podejdzie poważniej do sprawy niż moja była gin i sam z siebie mi dupka przepisze.
Od piątku bede pewnie co chwilę sprawdzac czy nic nie plamię, ale ni chu chu, teraz. Bedzie dobrze. Tamta ciąża byla jakas dziwna w sumie, bo od początku miałam przeczucie że coś jest nie tak. A teraz na spokojnie.
Mam nadzieje, że jakoś to przetrwamy. Ja nie wiem jak to działa lekarka mi mówiła, że jak z zarodkiem jest coś nie tak I ma dojść do poronienia to nawet duphaston nie pomoże. Nie wiem czy to prawda. Ale jakoś mnie to pociesza, że jeszcze nic nie leci mimo że rare proga.
 
To ja bym chętnie wróciła do czasów jak syn się nie przemieszczał ;) pewnie zależy od dziecka, ale mój jest taki, ze się odwrócę na chwile, a ten już wisi na lampie [emoji23]
Moim zdaniem najfajniejsze są takie półroczniaki :) potem niestety wychodzi indywidualizm i czasem dochodzi do konfliktów [emoji2957]
Haha wiem moja raczkuje z prędkością światła jak gotuje obiad to nie raz mam takiego nerwa bo tylko czai aż otworze jakaś szuflade bo sama nie ma siły bo są duże 😅 dlatego czekam aż sama załapie chodzenie, nawet z nią nie ćwiczę za dużo bo teraz na początku wole na spokojnie w drugim trymestrze już mogę za nią gonić 😃
 
Mam nadzieje, że jakoś to przetrwamy. Ja nie wiem jak to działa lekarka mi mówiła, że jak z zarodkiem jest coś nie tak I ma dojść do poronienia to nawet duphaston nie pomoże. Nie wiem czy to prawda. Ale jakoś mnie to pociesza, że jeszcze nic nie leci mimo że rare proga.
U mnie wtedy cyce przestaly calkiem bolec z dnia na dzien, z dzien czy dwa przed plamieniami. Dlatego teraz wnikliwie sprawdzam czy bolą, ale bolą. Jka stanik zdejmę to jest mega ulga, bolą tylko lekko pryz dotyku, za to w staniku jest ogień, bolą przy każdym ruchu [emoji85] i raz jeden cyc, raz drugi mnie swędzi.
 
ja używałam przy córce, bardzo słabo czułam ruchy i bardzo mnie uspokajał do samego końca :) teraz tez już czeka w szafie, chyba można od 12tc ale ja zaczęłam w 15tc, czasem ciężko uchwycić tętno i to tez stresuje.. ale polecam :)
Właśnie dla własnego spokoju. . Wydaje mi się totom dobrym pomysłem.
 
reklama
Do góry