reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczynki zapytam się jeszcze raz czy może któraś z Was cierpi na zespół jelita drażliwego ja choruje i wam powiem ciężko jest skurcze jelit martwię się jak cholera zobaczymy muszę przejść na dietę typową dla tego schorzenia. Teraz się nasiliło więc nie mam wyboru. Jutro wizyta 10 rano trzymajcie kciuki 🤞
 
reklama
Dziewczyny, jakie szynki/wędliny jecie? Czy np. szynki parzone? Jestem w drugiej ciąży a co do wędliny wciąż mam dziurę w głowie i czasami wole nie zjeść, niż zjeść i potem się zastanawiać czy można było. Jestem z tych, które się nie nakręcają i jedzą z głową a to mi spędza sen z powiek, może dlatego że mam ogromną ochotę na kanapeczkę z jakąś wędliną [emoji28]
ja zawsze kupuje te najmniej naszpikowane i jem normalnie oprócz szynki parmeńskiej czy salami 🤔
 
Czy was przy kichaniu albo przy wydmuchiwaniu kataru kuje czy tak rozciąga w podbrzuszu? Ja tak mam dopiero w tej ciąży hmm

Ale miałam sen dzisiaj. Urodziłam w 5tym miesiacu zdrowego chłopczyka który juz nawet chodził hehe ;)
 
Dziewczyny, jakie szynki/wędliny jecie? Czy np. szynki parzone? Jestem w drugiej ciąży a co do wędliny wciąż mam dziurę w głowie i czasami wole nie zjeść, niż zjeść i potem się zastanawiać czy można było. Jestem z tych, które się nie nakręcają i jedzą z głową a to mi spędza sen z powiek, może dlatego że mam ogromną ochotę na kanapeczkę z jakąś wędliną [emoji28]
Na pewno zdrowsze są wędliny gotowane czy pieczone niż wędzone. Ale jeśli zjesz kanapkę z wedzoną szynką to raczej ani Tobie ani dziecku nic nie będzie ;) więc smacznego!
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj pospalam sobie do 8 wiec super. Nocka tez fajna. Plamie bardzo delikatnie wiec sie juz ciesze. Co do samopoczucia to nie jest zle dzisiaj. Bardzo delikatne mdlosci.[emoji4]
Powodzenia na dzisiejszych wizytach![emoji6]
 
Do góry