reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
W ogóle laski widzicie mega różnice w większości piersi ? Bo ja szczerze mowiac stednio i bym powiedziała ze wcale. Nie bola
Mnie tez wiec dziwne dziwne
Ja wczoraj na wizytę do gina miałam zdziwko jak próbowałam założyć jeden stanik, zakrywał mi piersi do połowy 😐 nie zauważyłam tego bo po domu latam w sportowych 🤨 mąż niesamowicie szczęśliwy mówi że on już dawno zauważył, bo jak cokolwiek robię to mówi że mi tak,, podskakują " 😊
 
To to samo co CMV, może jednak miałaś? To faktycznie dziwne, gdyby nikt Ci do tej pory nie zlecił.
Aż sprawdziłam poprzednie wyniki i obecne skierowanie, ale nie mam tego. I jak teraz patrze w standardzie opieki okołoporodowej, to nie jest to wogole wymienione jako obowiązkowe badanie w ciąży. Mimo to pewnie część lekarzy je zleca ze względu na potencjalnie poważne skutki dla płodu więc może warto zrobić.
 
A moze dodaj cytrynę? Ja codziennie rano daje do szklanki dwa plasterki cytryny a potem tylko napełniam woda. Dziennie pije ok 2 L wody albo 3L. I tak juz przez pare lat i sadze ze nie ma nic lepszego do picia niż woda z cytryną ;)
Hyhyhyhy to ja dałam w szklankę dosłownie pół cytryny i tak zalewałam woda z dzbanka z filtrem 😂😂😂😂😂😂😂 nie chciało mi się jej kroić, najpierw wycisnęłam ręcznie sok,rozcienczylam i wypilam a reszta heja do szklanki 😂😂😂😂😂
 
Cześć dziewczyny :) Witam się pierwszy raz, ostrożnie. Obecnie 8 tydz. (7+1), na wizycie słyszałam serduszko <3 Kolejna za 3 tyg.
Z ciążowych dolegliwości póki co najbardziej doskwiera mi żołądek i to poczucie "pełności", o którym któraś z Was tu pisała. Czuję, jakbym była od przełyku do końca brzucha "wypełniona" jedzeniem, mimo że nie jem więcej niż zwykle...No i standardowo piersi i mdłości też dają popalić...
Gdyby wątek zmieniał się w prywatny, proszę o dopisanie :)
 
Ostatnia edycja:
Ja już po wizycie :) wszystko ok, dzidzia ma 1,40cm, widziałam serduszko 🥰 termin 19.09, lekarz powiedział, że jestem jakimś wyjątkiem, bo dawno nie widział żeby ktoś nie przeszedł cytomelagii :( zapytałam jak mam unikać zakażenia to mi powiedział, że za bardzo się nie da, bo to wirus,jedynie unikać kontaktu z ludźmi 😱 toksoplazmozy tez dalej nie przechodziłam, ale jak czytam to tego cmv się bardziej boję
Ja też nie przechodziłam cytomegalii
 
No ja też sobie poczytałam o tym cmv i mi się humor popsuł . Oby uniknac zarażenia tym dziadostwem..

Dziewczyny a Wy macie przeciwciała na cmv i toxo?
Ja też chyba nie przechodziłam toxo z tego co rozumiem.. igg mam <0,1 a igm 0,228 gdzie niereaktywne jest od <0,8 dobrze rozumiem, ze tego nie miałam? 🤔
 
reklama
Dziewczyny, ale dużo piszecie 😉 mnie od wczoraj pobolewa brzuch, ale jakos tak dziwnie jakby coś ciągnęło go na dwie strony i nieraz delikatne pobolewanie jak przy @. Juz sie martwię czy coś jest nie tak, do tej pory nie mialam czegoś takiego. Dodatkowo czuje jakby parcie na pecherz, nie wiem jak to opisać, ale dziwne. Nie pamietam, czy w 1 ciazy tak mialam? Moze ktoras z Was ma podobnie??? 😭 bylam w poniedzialek na wizycie i było wszystko ok, a od wczoraj takie cuda :(
A co do jedzenia to mi to zupełnie obojętne co jem, na nic nie mam smaka, no chyba, ze ogórki kiszone 😁 ale przy mojej wadze to chyba lepiej... 😉
Ja tak mam kilka razy dziennie. ;)
 
Do góry