reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Powiem ci że trzeba go zrozumieć bo jest specyficzny ale ja zawsze z niezłąm żartuje [emoji854] wczoraj mu nawet powiedziałam że przez jego zakazy seksu mam nocne orgazmy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zobaczymy, jaki ten mój nowy gin bedzie. A też do faceta idę [emoji1787]
 
Ja krótko karmiłam piersia może tym razem uda sie dłużej 🙄
To co teraz napiszę jest nadal dla mnie nie do uwierzenia : narzeczona mojego znajomego typowa górolka z pod Zakopanego ciągła cycka do 12 roku życia !!! Jej mama miała straszny problem z laktacją, nie dało się lekami zatrzymać bo strasznie się źle czuła, no i tak zostało że zawsze po szkole ciągła cyca!! A najlepsze jest to że produkują oscypki 😂 tak że no....
 
A nie wiem mniejsza juz o to ja to sobie wole liczyć tak bo większość stron tak podaje i lekarz tez tak liczy. I wiem ze nie ma tygodnia 0 ale jednak co byś nie liczyła czy tygodnie czy miesiące to tego 1 się nie wlicza. Jak liczysz np 4 miesiące od stycznia to stycznia nie wliczasz tylko zaczynasz od lutego liczyć.
No właśnie licząc np. od 1 stycznia, w dniu 27 lutego powiesz, że jesteś w pierwszym miesięcu? Przecież minie prawie dwa. Oczywiście skończył się jeden pełny dopiero, ale jesteś już w trakcie albo nawet pod koniec drugiego. Czemu miałabym 27 lutego mówić, że jestem w pierwszym miesiącu?
A jak rodziłam syna 14 czerwca 2019 to jeden rok ma 14 czerwca 2020. 14 czerwca 2021 bedzie miał 2 lata. Idąc twoim tokiem 12 czerwca 2021 musiałabym powiedzieć, że ma dopiero rok, skoro nieskończone lata się nie liczą. Teoretyczne tak właśnie wpisze lekarz na karcie w szpitalu, jeśli miałby zaokrąglać, ale przyznasz, że mój syn nie bedzie miał roku tylko prawie 2. Będzie w trakcie drugiego roku życia. Koleżance nie powiem, że ma rok jeśli za dwa dni skończy dwa lata.
Tak samo w ciąży 7+6 to 7 tygodni pełnych już mineło a dzisiaj jest 6 dzień ósmego tygodnia. Mogę więc powiedzieć, że skończyłam 7 tygodni i jestem w trakcie a nawet pod koniec ósmego. Jutro powiem, że skończyłam osiem tygodni.
Moim zdaniem mój sposób liczenia to nie jest jak ktoś powiedział dodawaniem sobie, tylko właśnie twój sposób jest odejmowaniem sobie. Ale nie ma co się kłócić o takie pierdoły, każdy niech podaje jak uważa.
 
To co teraz napiszę jest nadal dla mnie nie do uwierzenia : narzeczona mojego znajomego typowa górolka z pod Zakopanego ciągła cycka do 12 roku życia !!! Jej mama miała straszny problem z laktacją, nie dało się lekami zatrzymać bo strasznie się źle czuła, no i tak zostało że zawsze po szkole ciągła cyca!! A najlepsze jest to że produkują oscypki 😂 tak że no....
Hyhyhyhyhy 😂😂😂😂😂😂😂 fuj 😂😂😂 jak dobrze że nie lubię oscypkow
 
reklama
To co teraz napiszę jest nadal dla mnie nie do uwierzenia : narzeczona mojego znajomego typowa górolka z pod Zakopanego ciągła cycka do 12 roku życia !!! Jej mama miała straszny problem z laktacją, nie dało się lekami zatrzymać bo strasznie się źle czuła, no i tak zostało że zawsze po szkole ciągła cyca!! A najlepsze jest to że produkują oscypki 😂 tak że no....
Obrzydliwe 🙈🙈🙈
 
Do góry