reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja w pierwszej ciąży startowałam z waga 55 kg. Przytyłam w ciąży 13 wiec spoko i szybko wróciłam do swojej wagi, niestety wyciągu 5 lat trochę się podtuczylam i teraz mam 60 [emoji24] i wzrost 164 cm. Marze żeby nie przytyć dużo i wrócić do wagi 55kg. Mam nadzieje ze jak będę długo karmić to mi się uda bo podobno sprzyja to zrzucaniu wagi. Macie jakieś doświadczenie z tym?
Jak karmiłam mlodą piersią, to po miesiącu od porodu zaczynałam się wbijać w spodnie sprzed ciąży.
 
Trzymam kciuki z nas, ale kocham jeść wymyślać gotować 😂😂😂😂😂😂
Hahaha damy radę 😂 ja mam książkę w której jest wymienione mniej więcej jakie elementy wpływają na wzrost wagi kobiety w ciąży . I jeżeli kobieta tyje 13.5kg to tylko 2 albo 3kg to tkanka tłuszczową, reszta to : dziecko, wody, krew, łożysko, gruczoły itd xD także liczę na to że jak szybko przyjdzie to szybko ubędzie 😂
 
Prosiłam męża żeby mi kupił lody braci koral truskawkowe,czekoladowe i waniliowe i do tego zapiekanki i surówkę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Boszzzz ja chyba tej setki dotrwam a mam 158cm wzrostu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Yo moja córka już mnie dogania, ma 170cm wzrostu, ja 176.
 
Ja dzisiaj zmiksowałam dżem z borówki amerykańskiej z czosnkiem w marynacie z octu :p mam nadzieję, że mi się to przyjmie :)
Dzisiaj mdłości ustają tylko jedna akcja w porównaniu z wczoraj to czuję się doskonale.
Odnośnie liczenia tygodni ja też liczę ten który się skończył czyli dzisiaj mam 8+6 to dla mnie to jest 8 tydzień (chociaż faktycznie na progu 9). Ale zauważyłam że nie wszystkie apki liczą równo mimo wprowadzonych tych samych dni OM one obliczają różnie z przesunięciem o jeden dzień w przód lub tył. Dlatego ja ufam temu co mi lekarz powiedział, że jeśli OM była w czwartek to w każdy czwartek zmieniają się liczby tygodni. Tak chyba jest mi najłatwiej to ogarnąć.
 
Ostatnia edycja:
Później bede robić frytki [emoji38]
Dobrze, że mam frytownicę tą beztłuszczowa, zawsze to mniej kaloribo dzień jeszcze długi [emoji1787]

Mdli mnie, ale jak nie jem to jeszcze gorzej. Jak jem to przechodzi. Dziwne jakieś te mdłości.
To ja dzisiaj robilam frytki, kurczak gyros i surówa z kiszonej kapuchy, którą jak się okaza) o, nardzo lubi mój pies [emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Niedobrze mi teraz [emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785] mój gin jak wczoraj do niego poszłam pytał jak samopoczucie mówię że koszmarne a on to dobrze przynajmniej wiemy że ciaza jest [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Fajny gin, taki z poczuciem humoru hehe
 
Do góry