reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dla świetego spokoju, ale chyba zostawię to juz tak jak jest i będę czekać do 15 na wizytę, ale powoli mi te dni mijają. Martwię sie, bo to moja pierwsza ciąża, długo sie staraliśmy, leczyliśmy, wiec chucham i dmucham :) daj znać jak Ci wyszła w poniedziałek :)
Doskonale Cię rozumiem bo to moja 3 ciąża,dwie poprzednie poroniłam także tez mam stresa ale leki biorę i dbam o siebie,co ma być to będzie i nie mamy na to wpływu. Licze ze będzie już beta z 1600 i w końcu zobacze pęcherzyk chociaż 😃
 
To samo u mnie,tez mało pije 🤔 nie umiem się zmusić do wody 🙄
ja już miałam fajnie wypracowany system picia ok 1,5 litra płynów dziennie, bo zwykle też piłam za mało. Ale teraz w ciąży nie jestem w stanie :/ miewam nawet momenty, że czuję się odwodniona ale nie mogę nic przełknąć. Może to są te słynne mdłości tylko w wersji light. Mam nadzieję, że mi to lada chwila minie.
 
Dziewczyny u mnie dziś zaczyna się 9tydz ,we wtorek wizyta.. Powiem wam że czuję i ekscytację i obawę 🙄
ojej trzymam kciuki mocno za wtorek. Wasza historia mocno mi w pamięć utkwiła :)
A 9 tc to masz na myśli 9+0 czy że jesteś w skończonym 8 i zaczynają się dni na 9.
Ja mam dzisiaj 8+3 i mnie właśnie oświeciło, że to już prawie jak 9. Czyli za 3 tygodnie będzie magiczne 12 😍
 
reklama
Dziewczyny wiem, że powinnam się cieszyć, że mnie to omija ale zamiast sie cieszyć to się martwię. Cały czas czytam o waszych objawach a ja kompletnie żadnych nie mam ;) wczoraj trochę mnie podbrzusze bolało ale to tyle ;) głupia jestem ale czekam na jakieś mdłości, może w końcu bardziej "ciążowo" się poczuję.

Co do grilla, farbowania włosów itd. Myślę, że nie ma co panikować. Jak się zachowa zdrowy umiar to dziecko od razu nie umrze jak zjemy jedną kiełbaskę ;)
Miłej niedzieli 😊
Nie jesteś sama, też nie mam objawów mdłości ani złego samopoczucia czy nadmiernej senności 😉cieszmy się. Za to cycki mnie bolą i sutki a też czasem coś pociągnie w brzuchu.
 
Do góry