reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny czy wszystkie macie słynne parcie na pęcherz? Ja nie odczuwam tego jakos szczególnie.
Ojej mnie to strasznie męczy. Śmieje się przynajmniej trochę ruchu mam bo co chwilę siusiu chodzę. Z tym, ze ja tez bardzo duzo wody pije bo mam to w nawyku. Ale wcześniej jednak nie chodziłam tak. Najgorszej w nocy jak człowiek zaspany. Śmieje się, że przygotowywuje to chyba powoli do nocnego wstawania ;)
 
Doskonale Cię rozumiem bo to moja 3 ciąża,dwie poprzednie poroniłam także tez mam stresa ale leki biorę i dbam o siebie,co ma być to będzie i nie mamy na to wpływu. Licze ze będzie już beta z 1600 i w końcu zobacze pęcherzyk chociaż 😃
Wiem, wiem. My możemy dbać o siebie a to co w środku sie dzieje to jest troche poza nami, nie mamy wpływu. Trzymam kciuki zeby sie udało :) bierzesz duphaston?
 
Ojej mnie to strasznie męczy. Śmieje się przynajmniej trochę ruchu mam bo co chwilę siusiu chodzę. Z tym, ze ja tez bardzo duzo wody pije bo mam to w nawyku. Ale wcześniej jednak nie chodziłam tak. Najgorszej w nocy jak człowiek zaspany. Śmieje się, że przygotowywuje to chyba powoli do nocnego wstawania ;)
Ja pamiętam to z drugiej ciąży.. Już mnie to wkurzało 7-9 razy w nocy wstawać na ciutke siusiu 🙄
 
Dziewczyny a jak lekarz kazał wam dawkowac duphaston? Pytam z ciekawości bo tak różnie na forach kobietki piszą, że aż jestem w szoku. Mi ginekolog powiedział, że jeśli się boję o ciążę to mogę brać 2 tabletki 3 razy dziennie ale strasznie dużo mi się to wydaje. Nie mam żadnych plamień ani wcześniejszych poronień więc nie wiem czy jest sens brać
 
Dziewczyny a jak lekarz kazał wam dawkowac duphaston? Pytam z ciekawości bo tak różnie na forach kobietki piszą, że aż jestem w szoku. Mi ginekolog powiedział, że jeśli się boję o ciążę to mogę brać 2 tabletki 3 razy dziennie ale strasznie dużo mi się to wydaje. Nie mam żadnych plamień ani wcześniejszych poronień więc nie wiem czy jest sens brać
Hej. Ja brałam jak tylko dowiedziałam się o ciazy. 2x1. Przepisał znajomy gin, ponieważ o druga ciąże staraliśmy się ponad 3 lata. I tak na zasadzie chuchania na zimne. Co prawda nie miałam nigdy plamień ani w 1 ciazy, ani teraz. Na wizycie w 6 tyg gin zaproponował odstawienie, mowil, że wszystko jest ok i on nie widzi wskazań klinicznych do brania, podobno teraz troszkę inaczej podchodzi się do tych leków. Zostawilismy dla mojego spokoju psychicznego, jednak tydz później i tak odstawiliśmy, bo mega źle się po duphastonu czulam. Po odstawieniu nic się nie działo, a moje samopoczucie się poprawiło. 3x2 to dość spora dawka, zwłaszcza jeśli ciąża nie jest zagrożona. Tak, według mnie.
 
Przepraszam ze się nie odzywam ale czuje się slabooooo😞mam mdłości i tak jakby ktoś mi stał na żołądku ☹️. Czytam Was ciagle ale jakoś nie mam mocy żeby pisac coś więcej :(
 
reklama
Do góry