reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja jestem dodatkowo posrana.. Nie dość że zyje do prenatalnych to jeszcze dziś to [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]czy jest na sali psychiatra.. Dajcie mi jakies leki zebym obudziła się po [emoji2356]coraz baddziej rozmyslam nad pójściem za 1,5 tyg na to badanie NIFTY.. Co prawda ponad 2000 tysie ale daje 99% pewności

Ja też bardzo poważnie nad tym rozmyślam, ginekolog dała mi ulotkę z Nifty i są tam dane, że usg daje pewność ok 75%, PAPP-A ok 93%, a Nifty 99%... Generalnie kupa kasy więc rozważam czy typowo po prenatalnych nie zrobić dodatkowo, zobaczę jeszcze co na prenatalnych wyjdzie i co wtedy mi powie lekarz. Wiadomo, że ulotka musi zachęcać, ale czym więcej o tym myślę, tym bardziej skłaniam się, że chyba jednak się zdecyduje. Dla swojego spokoju psychicznego...
 
Ja jestem dodatkowo posrana.. Nie dość że zyje do prenatalnych to jeszcze dziś to [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]czy jest na sali psychiatra.. Dajcie mi jakies leki zebym obudziła się po [emoji2356]coraz baddziej rozmyslam nad pójściem za 1,5 tyg na to badanie NIFTY.. Co prawda ponad 2000 tysie ale daje 99% pewności

Czytałam gdzieś, że niby piszą, że można zrobić od 10 tyg, ale często się zdarza, że wtedy tego płodowego DNA jest jeszcze za mało i badanie nie wychodzi.
 
A ja teraz zrobiłam makaron z sosem serowo pieczarkowym(z torebki bo ma szybko)😲😂 zaraz po tym jak zrobiłam sobie dwa gorące kubki jeden serowy drugi żurek 🤤
 
reklama
Mnie dopiero zaczęły piersi boleć w 6 tc a ból krzyża towarzyszył mi od 4 tc. Najważniejsze być dobrej myśli
O to to, mnie coś w krzyżu od kilku dni pobolewa :-/ u mnie możliwe, że to przez pracę, bo jednak mialam dość czesto ciezkie rzeczy do podnoszenia, i dość dużo schylania się a także sięgania wyżej.
 
Do góry