reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Myśle, że powinnaś sobie darować na razie sprzątanie, nie mówię, że koniecznie leżeć plackiem, ale dużo odpoczywać. Przy tych krwiakach naprawdę trzeba zachować dużą ostrożność.
No chyba masz rację. To był glupi pomysł [emoji853]jutro teściowa przyjeżdża mi pomóc więc będzie mi łatwiej znaleźć czas na odpoczynek
 
reklama
Cześć :) czytam Was od jakiegoś czasu, ale nie mialam odwagi napisać. Też mam termin na wrzesień 2021, dziś 6t6d 🤩 bylam już na USG i biło serduszko... jednak bardzo się boję, dlugo staraliśmy się o to dziecko w sumie ze 3 lata i teraz panikuję z byle powodu 😅 Mam juz jedną córkę. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :)
 
Cześć :) czytam Was od jakiegoś czasu, ale nie mialam odwagi napisać. Też mam termin na wrzesień 2021, dziś 6t6d 🤩 bylam już na USG i biło serduszko... jednak bardzo się boję, dlugo staraliśmy się o to dziecko w sumie ze 3 lata i teraz panikuję z byle powodu 😅 Mam juz jedną córkę. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :)
 
Dziewczyny czy na pierwszą wizytę miałyście przyjść z pełnym pęcherzem? Czy bez znaczenia?
Kiedyś nie pamiętam w jakich okolicznościach miałam przyjść z pełnym
 
Na pewno zjedz coś sensownego na kolację i nie rób tego błędu co ja: zjadłam obiad o 17, potem zasnęłam i zbudziłam się koło 22 a teraz umieram z głodu: badania mam na 8:00 i też muszę być na czczo. Ale po drodze od labo do domu mam cukiernie i już marzę o takim świeżym pączku z marmoladą

Ciąża jest pewnie młodsza niż zakładasz [emoji8][emoji8]8 już musi być coś widać [emoji846]więc żeby tylko szybko zleciło [emoji846]
 
Dziewczyny, powiedzcie co ile macie ustawione wizyty u gina? Ja byłam w piątek, a kolejna za 4 tygodnie, chyba oszaleję przez tyle czasu 😣😉

Czy któraś z Was jest już umówiona na badania prenatalne? Ja po 35 r.ż. więc będę miała refundowane, czekam tylko na wystawienie skierowania od gina.
 
reklama
Do góry