reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Patezylam na ich stronę. To ciążowe wizyty mozna codziennie umawiac, ale faktycznie te zwykle np cytologiczne, to juz mniej terminów jest. A placowke Medicovera mam pod nosem w sumie :-)

U mnie mozna z dnia na dzień umówić :) Elodia Ty Poznań prawda? Moze gdzieś sie miniemy nieświadomie na korytarzu 😂
Jak juz będziesz brać to zwykła konsultacja z prowadzeniem ciąży, nie patrz ja cytologię osobno bo raz na rok jest za free w medi :)
Rezerwowalabym jak wygodniej, pewnie lepiej na koniec l4 zeby Pd razu wypisał :)
 
reklama
U mnie mozna z dnia na dzień umówić :) Elodia Ty Poznań prawda? Moze gdzieś sie miniemy nieświadomie na korytarzu [emoji23]
Jak juz będziesz brać to zwykła konsultacja z prowadzeniem ciąży, nie patrz ja cytologię osobno bo raz na rok jest za free w medi :)
Rezerwowalabym jak wygodniej, pewnie lepiej na koniec l4 zeby Pd razu wypisał :)
Może jeszcze koło Browaru chodzisz? [emoji23] Ale by był numer, dwie kobitki z telefonem obok siebie i tu się nagle okazuje, że to my [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny bo ja już świruje chyba.
beta dzień po @(21.01) 14,4 po 44 h (23.01)44,6. Naczytałam się tyle o ciążach biochemicznych ze głowa mała i aż płakać mi się chce. Jest sens powtarzać jeszcze bete czy odczekać te 6 dni do gina?
wedlug OM dziś 4+5 ale cykle nie regularne i owu na bank opóźniona bo obserwowałam śluz.
 
Dziewczyny bo ja już świruje chyba.
beta dzień po @(21.01) 14,4 po 44 h (23.01)44,6. Naczytałam się tyle o ciążach biochemicznych ze głowa mała i aż płakać mi się chce. Jest sens powtarzać jeszcze bete czy odczekać te 6 dni do gina?
wedlug OM dziś 4+5 ale cykle nie regularne i owu na bank opóźniona bo obserwowałam śluz.
Ja bym dla własnego spokoju powtórzyła betę, i potem już na spokojnie czekałabym na wizytę.
 
reklama
Dziewczyny ja już tracę nadzieję, zaczęłam znow plamić i to nie jest już brązowa krew tylko różowa [emoji45]i niestety jest jej sporo..jadę do lekarza na 9 ale obawiam się najgorszego [emoji45]
 
Do góry