reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witajcie. Potrzebuję pomocy. Om 13 grudnia, testy pozytywne a hcg wczoraj 5500 byłam dziś na usg i pęcherzyk ma 6mm i tyle.. nic w nim nie widać, wydawało mi się że już coś będzie więcej, za to okazało się że w jajniku mam torbiel 3cm. Możliwe jest ze hcg rośnie przez torbiel a nie ciążowo? Owulacje miałam około 26 grudnia więc już chyba powinno być widać?
Moja om 12 grudnia i owulacja też 26 grudnia dziś mam 5t i 4d i jak bym poszła teraz do gin to też by pewno nic nie było widać. Czekam do przyszłeś środy. Raczej po 6 tyg coś więcej widać
 
Powiem Wam dziewczyny, że z moje średnie samopoczucie zmieniło się na fatalne samopoczucie. Mam taki kaszel, i katar i gardlo, że ledwo siedzę. Byłam w aptece, żeby kupić coś na ten kaszel i co mi babka zadała? Syrop z alkoholem, chociaż zaznaczyłam kilka razy, że jestem w ciąży. Dobrze, że mam siostrę technika farmacji, to powiedziała, że ona by nigdy tego nie podała :/ no, bo niewielka ilość, ale mimo wszystko. Także uważajcie. Jest seria *spam* i mogłam to wziąć... 🤷🏻‍♀️
 
Jak będę tyle jeść, to na koniec 1 trymestru bede jak słoń...
Pochlaniam jak smieciarka, koniec tym od jutra 😒🤓
A teraz ide spac, moge spac i jeść 🤣
 
Kiedy zaczęły się nudności? U mnie 4+4 i nudności nie mam.
To bardzo indywidualna sprawa. Niektóre mają tylko w pierwszym trymestrze, inne prawie do porodu, niektóre od samego początku, inne trochę później, a jeszcze inne wcale. Ja jestem w 3 ciąży i nigdy nie miałam nawet chwilę mdłosci. Brak albo występowanie mdłosci moim zdaniem nie świadczy ani dobrze, ani źle o ciąży. Poprostu każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na różne hormony. Nie ma co się porównywać w tej kwestii.
 
To bardzo indywidualna sprawa. Niektóre mają tylko w pierwszym trymestrze, inne prawie do porodu, niektóre od samego początku, inne trochę później, a jeszcze inne wcale. Ja jestem w 3 ciąży i nigdy nie miałam nawet chwilę mdłosci. Brak albo występowanie mdłosci moim zdaniem nie świadczy ani dobrze, ani źle o ciąży. Poprostu każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na różne hormony. Nie ma co się porównywać w tej kwestii.
Dziękuję :) zastanawiam się, bo oczywiście chce pracować, a źle samopoczucie znaczenie może to utrudnic. moja mama będąc w ciąży nie miała mdłości, więc nie narzekałbym na taka kolej rzeczy ;)
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, że z moje średnie samopoczucie zmieniło się na fatalne samopoczucie. Mam taki kaszel, i katar i gardlo, że ledwo siedzę. Byłam w aptece, żeby kupić coś na ten kaszel i co mi babka zadała? Syrop z alkoholem, chociaż zaznaczyłam kilka razy, że jestem w ciąży. Dobrze, że mam siostrę technika farmacji, to powiedziała, że ona by nigdy tego nie podała :/ no, bo niewielka ilość, ale mimo wszystko. Także uważajcie. Jest seria *spam* i mogłam to wziąć... [emoji2370]

Ja w poprzedniej ciąży piłam sok z pokrzywy i kiedyś poprosiłam w aptece i tez mi babka sprzedała z alkoholem, a jak jej zwróciłam uwagę to jeszcze na mnie nakrzyczała, że innych nie ma [emoji849]
 
Do góry