reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć Wszystkim :)
Test pozytywny, jutro idę potwierdzić ciążę. OW29 grudnia, najprawdopodobniej 4 tydzień.
Moja 1 ciąża wiec jestem jeszcze zielona 🤷‍♀️
Gratuluję. Nie wiem czy nie za szybko ta wizyta, żeby potwierdzić ciążę. Nie stresuj się jeśli lekarz jeszcze nic nie zobaczy
 
reklama
Dziewczynki kochane. A wy bierzecie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy. Ja czekam na wizytę i biorę tylko kwas od kad wyszedł test pozytywny.
Narazie sam kwas foliowy, od ponad w sumie roku, bo zaczeoam brac na 4 miesiace przed staraniami, a staralismy się od kwietnia zeszłego roku.
 
Dzwoniłam do lekarza i da jutro znać czy mnie przyjmie, bo ma komplet. Ale recepcjonistka powiedziała, że na kontrolę z szybkim usg mnie na pewno przyjmie, nigdy nie dostałam odmowy. Stres jak nie wiem
 
reklama
Hej dziewczyny, powiedzcie coś bo zwariuje... Ostatnia miesiączka 16-20grudzien owulka 31 grudzień. Planowa a miesiączka była na 14 stycznia dwie wspaniałe kreski. Dziś byłam na 1 badnaiu bety i wyszło 715,80 mlU/ml według apki ciąża +4t4d. Dziś umówiłam się do ginekologa i termin mam dopiero na 11 lutego czy to nie za późno?
 
Do góry