reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Super wiadomość ! jednak swój lekarz to potrafi człowieka uspokoić :) A jakie badania Ci zalecił wykonać? Pytam u ja jeszcze na pierwszej wizycie u mojego nie byłam a ten z poniedziałkowej awaryjnej już mi też kazał coś tam zbadać i zastanawiam się czy czekać na swojego co mi zaleci zrobić czy już jakieś wykonać, żeby mu przynieść na wizytę wyniki. Jest w ogóle jakiś taki zestaw badań które każda musi mieć zrobione?

Dzisiaj rano wskoczyłam na wagę i jestem z leksza zmartwiona bo od ubiegłego tygodnia schudłam :/ nigdy nie schodziłam poniżej 48 kg a dzisiaj mam 47,7 niby to niewiele ale niepokoi mnie to czemu chudnę? Nie wymotuję więc powinnam trzymać swoją wagę.

Tutaj jest rozpiska badań według zaleceń. Ja takie coś dostałam jak chodziłam na NFZ. To jest podstawa, ale lekarz oczywiście może zlecić swoje badania. Ale myśle, że nie musisz tego robić na najbliższa wizytę, bo to jest czas do 10 tyg.

IMG_5456.jpg
 
reklama
Super wiadomość ! jednak swój lekarz to potrafi człowieka uspokoić :) A jakie badania Ci zalecił wykonać? Pytam u ja jeszcze na pierwszej wizycie u mojego nie byłam a ten z poniedziałkowej awaryjnej już mi też kazał coś tam zbadać i zastanawiam się czy czekać na swojego co mi zaleci zrobić czy już jakieś wykonać, żeby mu przynieść na wizytę wyniki. Jest w ogóle jakiś taki zestaw badań które każda musi mieć zrobione?

Dzisiaj rano wskoczyłam na wagę i jestem z leksza zmartwiona bo od ubiegłego tygodnia schudłam :/ nigdy nie schodziłam poniżej 48 kg a dzisiaj mam 47,7 niby to niewiele ale niepokoi mnie to czemu chudnę? Nie wymotuję więc powinnam trzymać swoją wagę.
Wszystkie te zaznaczone mam zrobić 😁
A może słabsza kolacje zjadłaś albo stresujesz się i dlatego spadło troszkę 🙂 nie martw się tym 😘
 

Załączniki

  • IMG_20210116_131659.jpg
    IMG_20210116_131659.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 52
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza 🥰 nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko ❤️ ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg 😂 ale stracha napędził 😶 dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t ❤️
Jestem w euforii 🥰 za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia😉
Wow super wiadomość ! Cieszę się razem z Tb❤️
 
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza 🥰 nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko ❤️ ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg 😂 ale stracha napędził 😶 dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t ❤️
Jestem w euforii 🥰 za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia😉
No i to są naprawdę super wieści. Gratuluje. Oby jak najwięcej takich tutaj.
 
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza [emoji3059] nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko [emoji3590] ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg [emoji23] ale stracha napędził [emoji55] dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t [emoji3590]
Jestem w euforii [emoji3059] za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia[emoji6]
Super, świetna wiadomość [emoji7]ja też czekam na wizytę u swojego lekarza bo do niego mam największe zaufanie ale to niestety jeszcze 2 tyg . Fajnie, że już jesteś spokojniejsza [emoji846] gratulacje bo bijące serduszko to już bardzo dużo [emoji8]cudownie jest móc je usłyszeć [emoji846]
 
reklama
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza 🥰 nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko ❤️ ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg 😂 ale stracha napędził 😶 dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t ❤️
Jestem w euforii 🥰 za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia😉
Jejkuu, jakie super wieści! 😍
 
Do góry