reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny :). Jak samopoczucie? Dziewczyny, ktore mialy om w okolicy 13-15.12, apki jaki tydzień Wam pokazują? Ja miałam om 13.12 owu 26/27.12, z apki termin 18.09, dziś 5+0 tydz a 22.01 wizyta (5+6 tydz). Za tydzień robimy przyjęcie urodzinowe naszej 7 latce i bedzie najbliższa rodzina. I w jakis fajny sposob powiemy im o groszku. Wczoraj pod wplywem chwili powiedzieliśmy o tym wszystkim naszej córce. Nie wiem czy dobrze, czy zle ze tak wszystko ale chyba dzięki temu zaczynam czuc, ze to ciąża :D. Staraliśmy sie od marca 2020 r. Od czerwca miałam stymulowane cykle. W listopadzie na dzień przed owu dowiedzialam sie, ze mam covid. W grudniu mialam ciśnienie ale nie az takie duze- chcialam zrobic pokowidowe badania. No ale mamy mały, świąteczny cud [emoji2962][emoji175][emoji1768]. Było mi okropnie przykro bo od lipca, co miesiąc dowiadywałam się o ciąży kogos bliskiego, w grudniu dowiedzialam sie, ze moja najblizsza kolezanka (42l) jest w ciąży. Troche mnie to "wyprowadziło z równowagi" ale jakoś byłam spokojna. W sylwestra poronila, nie było serduszka. Nie ukrywam, ze ta historia bardzo mnie dobila.. Pierwsza ciąża była piękna (planowana) ale bardzo nieświadoma zagrozenia, poronienia, chorób. Zrobilam test i widziałam,ze w styczniu urodze. A teraz? Od dwoch tyg odkad wiem o groszku to najchętniej owinelabym się folią bombelkowa.. planowalam pracować do konca marca ale mam bardzo stresująca pracę.. Jak w piątek dowiem sie, ze jest wszystko dobrze to powiem o tym w pracy ze przy kolejnej wizycie ide juz na zwolnienie.. I jak tu nie zwariować?!
Ja ostatni okres miałam 12 grudnia a owulacje najprawdopodobniej 26 grudnia. To nasz pierwszy cykl starań. Dziś pokazuje mi równo 5 tydzień. Mam syna 8 lat ale jeszcze mu nie mówimy bo rozgada wszystkim. Ale dziś rano mnie rozwalił , przyszedł do nas i zapytał:
- mamo jak tata zareagował jak mu powiedziałaś o ciąży ?
My na niego gały
-no wiesz jak ze mną byłaś w ciąży.
czyżby coś przeczówał 😂😂
 
reklama
Ja mialam 13 ostatni okres. Dziś 4+6. Termin wyznaczony na 19 września.Tak jest wg lekarza[emoji846]Apka pokazuje mi dziś 5+0 ale ja sugeruje się tym co mówi lekarz. Wczoraj gin wysłał mnie na usg. Jestem już po [emoji846] Ciąża potwierdzona Pęcherzyk jest w macicy i już nawet było widać delikatna kropeczke w środku[emoji846]Po plamieniach nie ma śladu [emoji846]
Jupiiiiiii😃
 
Dobry wieczor dziewczyny :)
Czytam każdy post, śledzę wasze losy, cieszę się szczęściem. Dzisiaj mam słabszy dzień :( rozwaliła mnie informacja jednej z nas o pustym jaju płodowym i strasznie się tego teraz boje.
Czy któras z was jest jeszcze na takim etapie, że ma pozytywne testy+ rosnącą będę, a jest jeszcze przed wizytą u lekarza?
Przede mną jeszcze kilka dni 😱
Hej, kochana, nie ma się co martwić na zapas. U mnie w sumie jeszcze nic nie wiadomo, ale nawet jeśli, to wcale nie znaczy, że którąkolwiek z Was to spotka. Nie ma też sensu iść za wcześnie na wizytę, także czekaj spokojnie, a po wizycie mam nadzieję, wrócisz z uśmiechem. Który to będzie u Ciebie tydzień ciąży?
 
Hej, kochana, nie ma się co martwić na zapas. U mnie w sumie jeszcze nic nie wiadomo, ale nawet jeśli, to wcale nie znaczy, że którąkolwiek z Was to spotka. Nie ma też sensu iść za wcześnie na wizytę, także czekaj spokojnie, a po wizycie mam nadzieję, wrócisz z uśmiechem. Który to będzie u Ciebie tydzień ciąży?
Miałam nieregularne cykle, chociaż ostatnio po około 34 dni. Ostatni okres pod koniec listopada, aplikacja pokazuje dzisiaj równo 7 tydzień :)
 
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza 🥰 nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko ❤️ ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg 😂 ale stracha napędził 😶 dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t ❤️
Jestem w euforii 🥰 za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia😉
 
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza 🥰 nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko ❤️ ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg 😂 ale stracha napędził 😶 dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t ❤️
Jestem w euforii 🥰 za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia😉
super! ❤️
 
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza 🥰 nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko ❤️ ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg 😂 ale stracha napędził 😶 dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t ❤️
Jestem w euforii 🥰 za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia😉
Super wiadomość ! jednak swój lekarz to potrafi człowieka uspokoić :) A jakie badania Ci zalecił wykonać? Pytam u ja jeszcze na pierwszej wizycie u mojego nie byłam a ten z poniedziałkowej awaryjnej już mi też kazał coś tam zbadać i zastanawiam się czy czekać na swojego co mi zaleci zrobić czy już jakieś wykonać, żeby mu przynieść na wizytę wyniki. Jest w ogóle jakiś taki zestaw badań które każda musi mieć zrobione?

Dzisiaj rano wskoczyłam na wagę i jestem z leksza zmartwiona bo od ubiegłego tygodnia schudłam :/ nigdy nie schodziłam poniżej 48 kg a dzisiaj mam 47,7 niby to niewiele ale niepokoi mnie to czemu chudnę? Nie wymotuję więc powinnam trzymać swoją wagę.
 
reklama
Do góry