reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja to się zastanawiam jak to jest możliwe że niektóre dziewczyny nie chce dzieci, zaliczają wpadki, palą i nawet piją i wszystko jest ok. A człowiek chucha i dmucha i zawsze cos
No niestety życie nie zawsze jest sprawiedliwe. Ale też nie wierzę, że mimo palenia i picia w ciąży wszytko jest ok. Może na pierwszy rzut oka nie widać, ale nie wiadomo jakie to może mieć konsekwencje w przyszłości. Też nie rozumiem jak można krzywdzić własne dziecko.
 
reklama
Zdarza Wam się, jak szybko wstaniecie, podniesiecie się, że kłuje Was w jajniku? No ledwo wstałam. Jeszcze córkę czasami trzeba podnieść, wsadzić do fotelika...
 
No niestety życie nie zawsze jest sprawiedliwe. Ale też nie wierzę, że mimo palenia i picia w ciąży wszytko jest ok. Może na pierwszy rzut oka nie widać, ale nie wiadomo jakie to może mieć konsekwencje w przyszłości. Też nie rozumiem jak można krzywdzić własne dziecko.

Moja koleżanka pracuje z dziećmi z FAS i jest ich naprawdę dużo.
 
Zdarza Wam się, jak szybko wstaniecie, podniesiecie się, że kłuje Was w jajniku? No ledwo wstałam. Jeszcze córkę czasami trzeba podnieść, wsadzić do fotelika...
Ja mam.czasem bole jak na miesiaczke jak syna nosze na rekach dlugo lub wlasnie go podnosze no ale jest malutki to wyjscia nie mam [emoji87]
 
Organizm cię ostrzegł , dostałaś leki , wszystko będzie dobrze 😊 Mi jak poszło tylko troszkę krwi to jak już dojechałam na SOR to na USG już nic nie było, a rano przed tym wydarzeniem odebrałam betę i była niska bo 19 , po plamieniu miałam 5,5 a następnego dnia 2,8. Będzie dobrze zobaczysz....
Czyli Twoja ciaza uległa poronieniu?
 
Zdarza Wam się, jak szybko wstaniecie, podniesiecie się, że kłuje Was w jajniku? No ledwo wstałam. Jeszcze córkę czasami trzeba podnieść, wsadzić do fotelika...
Mi się zdarza przy szybkim wstawaniu lub przy kichnięciu. Ja póki co staram się jak najrzadziej podnosić synka ale wiadomo, że czasem nie ma wyjścia ..
 
reklama
Czy któraś z Was spotkała się z przypadkiem, gdzie kobieta miała krwiaka i płódbył chory bądź tez dzieciątko ?
Zaczęłam się bardzo zamartwiać
Moja przyjaciółka miała 3 krwiaki, były sytuację, że lało się z niej strumieniami, pół ciąży przeleżała plackiem wizyty tylko w toalecie, ale udało się, mały ma dwa latka i jest okazem zdrowia, skąd te krwiaki nikt nie wie, bo pierwsza ciąże miała wzorowa
 
Do góry