reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Boje się o swoją ciąże bo to dla mnie dziwne że czuje się dobrze , no oprócz tego że mnie brzuch pobolewa a cycków to nie mogę dotknąć. Jak chodziłam wciąży z synem to już tydzień przed @ czułam się masakrycznie. Kilka lat temu jak poroniłam to też źle się czułam mimo tego że ciąża słaba bo nawet tydzień po spodziewanej @ testy wychodziły negatywnie, wyszło z bety. Poszło w 5 tyg.
pytanko mam bo oprócz prenatala uno biorę jeszcze magnez z potasem na mój układ nerwowy ( problemy z nerwicą) Myślicie że nie zaszkodzi ?????
 
Boje się o swoją ciąże bo to dla mnie dziwne że czuje się dobrze , no oprócz tego że mnie brzuch pobolewa a cycków to nie mogę dotknąć. Jak chodziłam wciąży z synem to już tydzień przed @ czułam się masakrycznie. Kilka lat temu jak poroniłam to też źle się czułam mimo tego że ciąża słaba bo nawet tydzień po spodziewanej @ testy wychodziły negatywnie, wyszło z bety. Poszło w 5 tyg.
pytanko mam bo oprócz prenatala uno biorę jeszcze magnez z potasem na mój układ nerwowy ( problemy z nerwicą) Myślicie że nie zaszkodzi ?????
Ja magnez dostałam od gina teraz przy plamieniach, wgl to chyba częsty suplement stosowany przy ciazy
 
Niestety miałam tak samo, poszłam w 11 tyg i okazało się że ciaza zatrzymała się na 8+2, też miałam łyżeczkowanie którego konsekwencji teraz właśnie się boję, bo cytoteck przez 3 dni nie dał rady wywołać poronienia i musieli praktycznie na siłę szyjkę otwierać
To bardzo przykre przez co musiałaś przejść :( a czy dało się to jakoś fizycznie odczuć, że ciąża przestała się rozwijać? Na przykład zniknęły objawy? Ja mam wizytę dopiero w przyszłym tygodniu i panikuję czy wszystko będzie dobrze ;(
 
Mnie też skręca z tą pracą, ale nie mogę czekać, bo mam umowę do końca kwietnia, w październiku miałam L4 z powodu nerwicy na 3 tygodnie i już chcieli mnie zwolnić, dostałam umowę o pracę na 6 miesięcy (a powinnam już na 3 lata 🙄) więc ostatni gwizdek.
W środę pójdę do lekarza, jak będzie serduszko to biorę zwolnienie, jadę do salonu i się żegnam. Za dużo stresu mam przez pracę...
Dla Ciebie również dużo zdrówka 🥰
🙌😘 wszystko będzie dobrze, czuje to...
 
A wytłumaczcie mi tą kartę ciąży to ja to mam ze sobą wszędzie nosić czy tylko na wizyty u lekarza? i druga sprawa jak 27.01 pójdę już do mojego docelowego lekarza to mam przyjść z tą kartą czy on powinien swoją osobną założyć? Ogólnie po co takie karty skoro wszystko mają w komputerach zapisane?
 
Niestety miałam tak samo, poszłam w 11 tyg i okazało się że ciaza zatrzymała się na 8+2, też miałam łyżeczkowanie którego konsekwencji teraz właśnie się boję, bo cytoteck przez 3 dni nie dał rady wywołać poronienia i musieli praktycznie na siłę szyjkę otwierać
O kurcze...
Nie masz dzieci?
Na pocieszenie mam, że córka zdrowa się urodziła w listopadzie 2019 ☺️
 
A wytłumaczcie mi tą kartę ciąży to ja to mam ze sobą wszędzie nosić czy tylko na wizyty u lekarza? i druga sprawa jak 27.01 pójdę już do mojego docelowego lekarza to mam przyjść z tą kartą czy on powinien swoją osobną założyć? Ogólnie po co takie karty skoro wszystko mają w komputerach zapisane?
Musisz nosić wszędzie kartę ciąży, bo jakby się coś działo, a nikt by nic nie wiedział, to masz ja przy sobie. Zawsze sprawdzają dokumenty. Bierzesz te sama do tego samego lekarza jeśli chcesz, by wszystko było w jednym miejscu
 
reklama
Do góry