reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jestem zapisana 14.01 do mojego giną, już wtedy powinno być słychać bicie serduszka :)
Teraz czekam w turbo kolejce do pobrania krwi :p
A wam jak dzień mija?
 
reklama
Mi wychodzi 5 tydzień i 3 dni. Dziś udało mi się zapisać do lekarza i idę na 20. Denerwuje się. Nie wiem czy coś będzie widać. Ale Pani doktor nic nie powiedziała że za wcześnie jak poinformowałam ją że test robiłam w święta. Trzymajcie kciuki
 
Mi wychodzi 5 tydzień i 3 dni. Dziś udało mi się zapisać do lekarza i idę na 20. Denerwuje się. Nie wiem czy coś będzie widać. Ale Pani doktor nic nie powiedziała że za wcześnie jak poinformowałam ją że test robiłam w święta. Trzymajcie kciuki
Daj koniecznie znać wieczorem
Czy coś było widać :-))) trzymam kciuki
 

Załączniki

  • Screenshot_20210104_100832_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20210104_100832_com.gravid.gravid.jpg
    113 KB · Wyświetleń: 90
Dam znać;) teraz mam tylko ogromnie bolące i mam wrażenie większe i napięte piersi i nic więcej z objawów. A wy jak się czujecie dziś?
Strasznie bolące piersi, ból głowy co praktycznie co drugi dzień i cały czas jestem tak zmęczona jakbym przerzucała cały dzień worki z gruzem. Tez tak macie? W pracy najprostsza czynność powoduje, że po niej to najchętniej bym się położyła i spała cały dzień.
 
reklama
Ja dzisiaj w nocy spać nie mogłam bo brzuch mnie bolał więc jestem nieprzytomna :( Piersi też mnie bolą tak jak Was. Ogólnie to mam brak energii, jestem zmęczona i nic mi się nie chce a do roboty trzeba iść :D
 
Do góry