reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja pregnalife :) chociaż ciąża+ tez zainstalowalam
 

Załączniki

  • IMG_0488.jpg
    IMG_0488.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 101
Hej dziewczyny, to moja II ciąża, mam nadzieję, że tym razem zakończy się szczesliwie :) wizyte mam na 20.01 dopiero, ale świadomie sobie tak wybrałam, żeby było już czarno na białym jak jesr, chocia teraz jak was czytam to zaczynam się nakręcać :D test wyszedł mi pozytywny z blada kreska 23.12, a termin z kalkulatora 05.09 ostatnia miesiączkę miałam 29.11. Objawów większych nie mam ból piersi delikatny, w pierwszej ciąży na tym etapie juz miałam mdłości, ale może nie ma co sie sugerować bo w każdej ciazy może być inaczej :)
 
Cześć Dziewczyny,
Okazało się, że mamy zdublowane forum wrześniówek, wcześniej pisałam na innym, teraz przenosimy się tutaj 🙂
To moja druga ciąża, mam już 3 letnią córeczkę w domu, i mam 29 lat. Pozytywny test wyszedł mi w dzień spodziewanej mięsiączki, następnego dnia powtórzyłam i znów był pozytywny. Jutro będę chciała się umawiać do jakiegoś gina 🙂 termin z apki wychodzi mi na 5 września, więc właściwie... Już około miesiąc za nami, hah!
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Okazało się, że mamy zdublowane forum wrześniówek, wcześniej pisałam na innym, teraz przenosimy się tutaj 🙂
To moja druga ciąża, mam już 3 letnią córeczkę w domu, i mam 29 lat. Pozytywny test wyszedł mi w dzień spodziewanej mięsiączki, następnego dnia powtórzyłam i znów był pozytywny. Jutro będę chciała się umawiać do jakiegoś gina 🙂 termin z apki wychodzi mi na 5 września, więc właściwie... Już około miesiąc za nami, hah!
Ponad miesiąc 😉
U mnie wygląda to tak:
 

Załączniki

  • Screenshot_20210103_223638_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20210103_223638_com.gravid.gravid.jpg
    118,6 KB · Wyświetleń: 144
Do góry