reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny,
U mnie pozytywny test 19.12 ostatni okres 13.11, ale bardzo długie cykle (50-60 dni) to tez ostatnio jak byłam dzień przed wigilia to ginekolog powiedział, że to bardzo wczesna ciąża i żebym przyszła za dwa tygodnie. To idę jutro :) tez przenoszę się tu ze zdublowanego wątku :) wyliczenia podpowiadają wrzesień :)
 
reklama
I ja tez dolaczam!
5tc, wedlug kalkulatora termin na 04.09.
Mieszkam w UK i tu nie ma wizyt do 9 tyg, wiec ide prywatnie na usg 8tyg
 
Dziewczyny, wczoraj po zbliżeniu pojawiło się u mnie delikatne plamienie, szybko ustało, ale dostałam mikro zawału chyba, lekarza najszybciej udało mi się złapać na 7.01. Czy, któras z Was tak miała ? Intuicja mówi mi, że jest ok. Wiadomo jakby się zaczęło znów to zostaje mi SOR
 
Hej dziewczyny, to moja II ciąża, mam nadzieję, że tym razem zakończy się szczesliwie :) wizyte mam na 20.01 dopiero, ale świadomie sobie tak wybrałam, żeby było już czarno na białym jak jesr, chocia teraz jak was czytam to zaczynam się nakręcać :D test wyszedł mi pozytywny z blada kreska 23.12, a termin z kalkulatora 05.09 ostatnia miesiączkę miałam 29.11. Objawów większych nie mam ból piersi delikatny, w pierwszej ciąży na tym etapie juz miałam mdłości, ale może nie ma co sie sugerować bo w każdej ciazy może być inaczej :)
Ja mam usg 21 i też mam nadzieję że wszystko się wyjaśni bo w tym terminie już powinno być widać zarodka i słychać jego serduszko :-) a termin z apki mam na 06.09.
 
Dziewczyny, wczoraj po zbliżeniu pojawiło się u mnie delikatne plamienie, szybko ustało, ale dostałam mikro zawału chyba, lekarza najszybciej udało mi się złapać na 7.01. Czy, któras z Was tak miała ? Intuicja mówi mi, że jest ok. Wiadomo jakby się zaczęło znów to zostaje mi SOR
Ja się narazie wstrzymuje z tym więc nie wiem nie pomogę Ci. Dobrze że masz zaraz wizytę to się zorientujesz.
 
Dziewczyny, wczoraj po zbliżeniu pojawiło się u mnie delikatne plamienie, szybko ustało, ale dostałam mikro zawału chyba, lekarza najszybciej udało mi się złapać na 7.01. Czy, któras z Was tak miała ? Intuicja mówi mi, że jest ok. Wiadomo jakby się zaczęło znów to zostaje mi SOR
Jeżeli Ci to pomoże to mi lekarza kazał się wstrzymać ze zbliżeniami do 8 tygodnia, a jakby się pojawiło plamienie to brać 3 razy dziennie duphaston. Może umów się na jakaś konsultacje telefoniczna wcześniej ?
 
Dziewczyny A co myślicie o tych chińskich kalendarzach płci dziecka? Sprawdziło się to którejś wcześniej?
 
reklama
Do góry