reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

My nadrabiamy ze zdwojoną siłą :D. Po weekendowym matronie- dziś mój mąż poprosił mnie chociaż o jeden dzień przerwy :p
A ja mam jakieś gorsze libido, chyba to jest tez spowodowane moim średnim samopoczuciem. Staram się jakoś przemoc, bo to jednak jest ważny aspekt w związku 😅
 
reklama
Dziewczyny, to moja pierwsza ciąża wiec nie wiem czy to normalne..Od rana czuje napięty brzuch , jakby mi się rozciągał , jest strasznie twardy i ciągnie.. dodam,że dzisiaj 10+1
Ja tak miałam z wpoprzednich ciążach ta teraźniejsza to jakiś ewenement jakby nie brak okresu to bym nie wpadła na to że jestem w ciąży
Mi zalecili magnez, ale z tego co pamiętam to brzuch mi się tak "stawiał" długo i nie miało to żadnych złych skutków,też lekarz jakos się tym nie przejmował, przy drobnych pracach i nawet podczas leżenia jak opierałam rękę na brzuchu to twardniał a teraz robię wszystko i jest spokój, czekam tylko aż mróz zelży bo mam okna strasznie brudne😉
 
Dzień dobry!
Mój syn na nogach od 5:30, cóż za wspaniały poranek [emoji23]
Jakoś słabo się ostatnio udzielam, ale trochę brakuje mi czasu. Syn wrocil do zlobka, wiec zabrałam się za zaległości w pracy.
Myślami już jestem przy usg prenatalnym, mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji1374] potem to już z górki :)
 
Ja dzisiaj wstałam z niepokojąco dziwnym bólem brzucha, kłuje tak :( nie miałam tak jeszcze. Jakąś taką mam niespokojna głowę :(
 
Hej dziewczynki, nie odzywam się za często bo mam ciężkie dni. Znów od wczoraj plamię, jestem na duphastonie 3x1, magnez i dodatkowo dostałam luteine dowcipna 2x2.
Czy to się kiedyś skończy? ☹️
Przy pierwszych badaniach miałam cukier na czczo 93 i tsh 2,8 i zastanawiam się czy to nie za duzo?
A i mam jeszcze pytanie, czy wasi lekarze przy każdej wizycie badają was ginekologicznie czy tylko USG?
Pozdrawiam wszystkich
 
Hej dziewczynki, nie odzywam się za często bo mam ciężkie dni. Znów od wczoraj plamię, jestem na duphastonie 3x1, magnez i dodatkowo dostałam luteine dowcipna 2x2.
Czy to się kiedyś skończy? ☹️
Przy pierwszych badaniach miałam cukier na czczo 93 i tsh 2,8 i zastanawiam się czy to nie za duzo?
A i mam jeszcze pytanie, czy wasi lekarze przy każdej wizycie badają was ginekologicznie czy tylko USG?
Pozdrawiam wszystkich
Bądź dobrej myśli! Na pewno wszystko jest dobrze, bierzesz leki, jesteś pod kontrolą lekarza, to najważniejsze.
Ja przy pierwszym badaniu tsh miałam 3,6 - podczas gdy jeszcze w grudniu na pewno miałam poniżej 2, skoki na początku się zdarzają, dostaniesz po prostu lek tak, żeby było poniżej 2,5 przynajmniej. Jak chodzi o cukier, mi lekarz powiedział, że jeśli wartość będzie większa niż 5,1 (nawet 5,11) - w przeliczeniu to 92, to trzeba się zgłosić do diabetologa na konsultację. Więc może warto, żebyś powtórzyła badanie, albo własnie się zgłosiła do lekarza. U mnie najpierw zwykle jest usg, potem na fotelu sprawdza chyba szyjkę macicy, ale to krótkie badanie
 
Bądź dobrej myśli! Na pewno wszystko jest dobrze, bierzesz leki, jesteś pod kontrolą lekarza, to najważniejsze.
Ja przy pierwszym badaniu tsh miałam 3,6 - podczas gdy jeszcze w grudniu na pewno miałam poniżej 2, skoki na początku się zdarzają, dostaniesz po prostu lek tak, żeby było poniżej 2,5 przynajmniej. Jak chodzi o cukier, mi lekarz powiedział, że jeśli wartość będzie większa niż 5,1 (nawet 5,11) - w przeliczeniu to 92, to trzeba się zgłosić do diabetologa na konsultację. Więc może warto, żebyś powtórzyła badanie, albo własnie się zgłosiła do lekarza. U mnie najpierw zwykle jest usg, potem na fotelu sprawdza chyba szyjkę macicy, ale to krótkie badan

Bądź dobrej myśli! Na pewno wszystko jest dobrze, bierzesz leki, jesteś pod kontrolą lekarza, to najważniejsze.
Ja przy pierwszym badaniu tsh miałam 3,6 - podczas gdy jeszcze w grudniu na pewno miałam poniżej 2, skoki na początku się zdarzają, dostaniesz po prostu lek tak, żeby było poniżej 2,5 przynajmniej. Jak chodzi o cukier, mi lekarz powiedział, że jeśli wartość będzie większa niż 5,1 (nawet 5,11) - w przeliczeniu to 92, to trzeba się zgłosić do diabetologa na konsultację. Więc może warto, żebyś powtórzyła badanie, albo własnie się zgłosiła do lekarza. U mnie najpierw zwykle jest usg, potem na fotelu sprawdza chyba szyjkę macicy, ale to krótkie badanie
Lekarka mówiła że ten cukier jest na granicy ale póki co nie kazała konsultować z diabetologiem. Z tym tsh też powiedziała że póki co poczekamy ale te badania robiłam w bardzo wczesnej ciąży bo to był jakoś 4/5 tydzień. Badania powtórzę, zobaczymy jak będzie.
 
Dzień doberek :) jakaś mamusia ma dziś wizytę ?:))
Ja dziś w nocy miałam taki ból brzucha jak w czasie okresu i aż musiałam nospe wziąć :(
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji846] ja już na nogach. Samopoczucie dziś lepsze, plamienia ustąpiły więc chyba faktycznie odpoczynek pomógł.
Pisalyscie o dziecięcej morfologii i powiem Wam , że rok temu robiłam synowi kontrolnie i też oczywiście myślałam, że ma białaczkę [emoji85]normy dla dzieci są podobno inne. Dziś idę mu powtórzyć bo jednak morfo dużo mówi o stanie zdrowia.Pewnie znów będę pewnie panikować jak odbiorę wynik [emoji85]
 
Do góry