reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Z humorem na wieczór 💩💩
 

Załączniki

  • IMG_1097.jpg
    IMG_1097.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 79
reklama
@AgnesSweden lagom. Varken for mycket eller for litet. Czytam właśnie książkę o nordykach i to jest hasło, które opisuje mentalność Szwedów 🙃 lagom to odpowiednie proporcje a to zdanie znaczy: nie za dużo nie za mało. Czyli generalnie 'balans' to jest to czego nam dziewczyny potrzeba, emocjonalny lagom 😁
 
@AgnesSweden lagom. Varken for mycket eller for litet. Czytam właśnie książkę o nordykach i to jest hasło, które opisuje mentalność Szwedów 🙃 lagom to odpowiednie proporcje a to zdanie znaczy: nie za dużo nie za mało. Czyli generalnie 'balans' to jest to czego nam dziewczyny potrzeba, emocjonalny lagom 😁
Powiem Ci, że nie wiem jak oni to robią, ale potrafią wszystko Wyposrodkowac, ja za Chiny nie potrafię.
 
Dziewczyny, to moja pierwsza ciąża wiec nie wiem czy to normalne..Od rana czuje napięty brzuch , jakby mi się rozciągał , jest strasznie twardy i ciągnie.. dodam,że dzisiaj 10+1
 
reklama
Hej Wam wieczorowo. Ja się mało co odzywam bo się czuję beznadziejnie. Te mdłości, senność, wieczne zmęczenie, uczucie ciężkości na żołądku... masakra. Chodzę całymi dniami i tak sapie, jęczę, dyszę i marudzę i wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy🧟‍♀️ Zadyszkę łapię nawet po wypowiedzeniu dłuższego zdania i się czuję jak jakiś kloc, a wagę mam w normie całkiem. No nie jest kuźwa lekko. Zazdroszczę Wam tego apetytu i zachcianek bo mi się marzy świeży chleb z twarożkiem, pomidorem i szczypiorkiem, a jednocześnie wszystko mi się podnosi do gardła jak o tym pomyślę. Jutro zaczynam 11tc, mam nadzieję, że w drugi trymestr wejdę z lepszym samopoczuciem. Spacery póki co też odpuściłam bo nas całkiem zasypało. Wiosno, przybywaj 😭
 
Do góry