reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja normalnie biorę apap jak boli mnie głowa.

Bylam w 6 tyg, bo musialam wziac l4, potem w 9 u mojego ginka ktory bedzie prowadzić ciaze, 18 lutego mam na nfz,bo chce skierowanie na badania, 5 marca mam prenatalne a 3 marca wizyte u mojego ginka znowu, potem 24marca bo tak byl wolny termin,duzojalos tego...
A ten z nfz wie ze chodzisz prywatnie? Bo ja nie wiem jak to rozegrać 🙈
 
Wg om u mnie też 7+3 więc idziemy łeb w łeb [emoji4] cieszę się że wszystko w porządku [emoji3059]
Już po wizycie. Wszystko ok, wedlug om 7+4, według USG 7+3, więc wszystko się zgadza, ma 1 cm. Mam porobić badania, część przepisał na nfz, reszta prywatnie i zgłosić się za 2-3 tygodnie to założy kartę ciąży.
 
Czyli to prawda co piszą w książce :D ciekawe czy Szwedki w ciąży też są takie racjonalne 😄 ogólnie fajna filozofia życia, ta

Czyli to prawda co piszą w książce :D ciekawe czy Szwedki w ciąży też są takie racjonalne 😄 ogólnie fajna filozofia życia, taki stoicyzm
Wydaje mi się, że tak. Żyją bardzo prosto. Zero kombinowania nie mają tej polskiej żyłki cwaniaka. I przekłada się to na codzienność. W Szwecji możesz zadzwonić do pracy i powiedzieć że źle się czujesz, przez 7 dni możesz zostać w domu bez wizyty u lekarza czy zwolnienia. I oni naprawdę tego uzywaja jak są chorzy... Bardzo. W Pl byłby dramat. Oni mają czas na wszystko, widzę po swoim facecie.. No kuwa czas z gumy....
 
😂😂😂ja jestem z 14 listopada

Tomek Komwnda dostanie w końcu odszkodowanie. Jka sluchalam tego w Wydarzeniach, to dosłownie popłakałam się ze wzruszenia. To hormony? Bo nigdy mi się to nie zdarzyło
Nie wiem ale ja oglądałam film zanim byłam w ciąży i płakałam na tym jak małe dziecko. Chyba żaden film mnie tak nie wzruszył. Może dlatego że na faktach...
 
My nadrabiamy ze zdwojoną siłą :D. Po weekendowym matronie- dziś mój mąż poprosił mnie chociaż o jeden dzień przerwy :p
To wy co niektóre dalej w łóżku poście?[emoji848]
No my sobie pozwalamy,nie ma co[emoji3]
Jak mi nie powie gin że nie można to uznaje że można[emoji848]
Na razie powiedziała że nie można dźwigać sięgać wysoko i takie tam[emoji848]
 
reklama
Moje ostatnie nocki to jakaś masakra. Spałam dzisiaj prawie 10h, czuje wie dalej senne. Miałam dzikie sny, uciekałam z kraju, byłam na rajskiej wyspie pełnej dzikich małp i najgorsze, jak śniło mi się, ze poszłam do toalety i było mnóstwo krwi 😂😭😭😭 wstałam taka wystraszona... ale na szczęście w realu wszystko gra i na papierze zostaje jedynie śluz :p
Chyba sobie trzeba wmawiać w przypadku złych snow, ze to odwrotność rzeczywistości 😅 prawda?
 
Do góry