reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To ja też tak kombinowałam, bo w pakiecie miałam tylko przewadzenie ciąży i usg, ale bez badań. Więc chodziłam dodatkowo na nfz. A Teraz nie mam pakietu więc, żeby się zastanawiam co z tymi zdjęciami pierwszymi na ktorych mi zależy. Tak dziwnie iść prywatnie tylko na pierwsze wizyty a potem zrezygnować.

Ale USG I trymestru możesz zrobić niezależnie od wizyt.
 
Z tego wynika[emoji4] tez nie wiedziałam co i jak, bo to moja pierwsza ciąża. Każda aplikacja w tel. pokazuje inaczej, a zapewne chodzi o tygodnie bieżące i skończone . Dlatego są te rozbieżności
 
reklama
Ale USG I trymestru możesz zrobić niezależnie od wizyt.
No właśnie wiem. Tak poza tym to byłam zadowolona z opieki na nfz. Może też dlatego, że to była druga ciąża więc już podchodziłam inaczej do niej, ale też nie było żadnych problemów, które wymagałyby większego zaangażowania lekarza. Teraz jedynie co mnie martwi to stan po dwóch cc z czego ostatnia półtorej roku temu no i wiek 36 lat. Nie jestem zbytnio z tych przewrażliwionych, ale w tej sytuacji muszę jeszcze przemyśleć wszytko.
 
Do góry