reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jeny właśnie przeczytałam że ksiądz niechcący utopił dziecko podczas chrztu 😱😱
Też to czytałam.. Bo kretyn moczył głowę 3razy w wodzie całą.. A w tv dwójka dzieci zadźganych matka ponoć.. Też próbowała popełnić samobójstwo i się dźgnęła walczą o jej życie w szpitalu.. 😠
 
Witam pod wieczór, ja już po pracy.. Ale mialam sajgon dziś i zostać musiałam 40mi dłużej 😞😞 taka zbulwersowana wróciłam do domu że nie pytajcie 🤬 już ochłonęłam. Nie było czasu o fasolce pomyśleć nawet a i żadnych objawów nie było 😊

Kurcze ale macie smaki😁 ja to wgl 🙈 wszystko jem jak dawniej nic smaku nie zmieniło 🤗jakas inna jestem
 
Witam pod wieczór, ja już po pracy.. Ale mialam sajgon dziś i zostać musiałam 40mi dłużej 😞😞 taka zbulwersowana wróciłam do domu że nie pytajcie 🤬 już ochłonęłam. Nie było czasu o fasolce pomyśleć nawet a i żadnych objawów nie było 😊

Kurcze ale macie smaki😁 ja to wgl 🙈 wszystko jem jak dawniej nic smaku nie zmieniło 🤗jakas inna jestem
U ciebie to widać humory ciazowe 😂😂😂😂😂
 
reklama
Do góry