reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A jak wasi faceci z ciąża? Mój jest kompletnie zielony on w życiu chyba nawet chomika nie miał. Więc sobie aplikacje dla tatusiów ściągnął i się edukuje... A wkurwia mnie tak z ta aplikacja ..... Dziś rano mi sok z buraków przyniósł i dawkowal w szotach, wczoraj oglądał ten mój papier z brudzeniem. . I patrzę co on robi a tam w tej aplikacji jest forum dla takich domoroslych tatusiów i się wzajemnie edukuja.. No powalilo go. [emoji1787] wszystkiego tam nie rozumiem bo po szwedzku piszą. Ale może to i lepiej..
Mój mąż już snuje plany odnośnie pokoiku dla malucha [emoji1787] albo ostatnio wózki przegladal. Ale z drugiej strony twardo stoi na ziemi, i mówi że zacznie się cieszyc jak już conajmniej pierwszy trymestr będzie za nami, bo wiadomo różnie może być. Tamta stratę tez przezyl, mimo że to facet nie okazujacy emocji, dlatego rozsądnie teraz podchodzi do sprawy. Ale z tymi wozkami i pokoikiem mnie rozczulił [emoji3059]
 
reklama
O ja mam teraz ta wage co Ty mialas 55 kg i wzrost taki sam ;)
Tzn dzisiaj nie wiem ile na wadze bo pare dni temu baterie padły a przez te pare dni dużo mogło się wydarzyć 🤣
Wiem że dany wiek kończę w dniu urodzin, ale jak jesteś 2 dni przed urodzinami, kiedy SKOŃCZYSZ 36 lat to dalej mówisz, że masz 35?
 
170 też I 59 ważę, max te 10-13kg jak przytyje to będzie ok 🙈później mam nadzieję że spadnie po porodzie ale trzeba będzie się napocić też żeby figura wrocila
Moja siostra przytyła ponad 20 kg w ciąży. Wystarczyło trochę mobilizacji po ciąży i bardzo szybko wróciła do figurki ;)
 
Wiem że dany wiek kończę w dniu urodzin, ale jak jesteś 2 dni przed urodzinami, kiedy SKOŃCZYSZ 36 lat to dalej mówisz, że masz 35?
A nie wiem mniejsza juz o to ja to sobie wole liczyć tak bo większość stron tak podaje i lekarz tez tak liczy. I wiem ze nie ma tygodnia 0 ale jednak co byś nie liczyła czy tygodnie czy miesiące to tego 1 się nie wlicza. Jak liczysz np 4 miesiące od stycznia to stycznia nie wliczasz tylko zaczynasz od lutego liczyć.
 
reklama
Do góry