reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Słuchajcie właśnie w radio mówili ze jakaś dziewczyna 31 lat w zaawansowanej ciąży miała prawie 3 promile alkoholu [emoji853][emoji36]gdzie tu sprawiedliwość ? Taka dziewucha pije i zaawansowana ciąża i jeszcze zagraża dziecku. No wkirzylam się :/
Z reguły patologia ma ciąże donoszone, a ktoś kto naprawdę oragnie dziecka ma problem z zajściem. Niesprawiedliwe to, szkoda tylko tych dzieci z takich rodzin.
 
Jesoo 60 chyba musiałabym mordę zaszyć i łapy taśma zakleić [emoji1787]
Ja po straconej ciąży obżeralam sie i wazylam prawie 90, ale zaparłam siė i do sierpnia 2018 czyli w 8 msc schudłam do 65. Ale znowu zaczelam sie obżerac i tak waga mi sie kulała miedzy 70 a 75. Tym razem juz bede dbała o linię. Chocby dla wlasnego komfortu osychicznego.
 
Zazdroszczę Wam tych zachcianek i smaków, mi na samą myśl o jedzeniu jest niedobrze ☹️ Ale muszę coś zjeść bo jak czuje głód to jest jeszcze gorzej... a nie tak dawno mówiłam ze nic mi nie jest 🤔
 
Kolejna wizytę mam 23.02, i właśnie po nich mam się umówić dopiero na prenatalne, powiedzial, że nie muszę wcześniej i będzie wystarczyło 2 tyg. przed się umówić. Bo to w gabinecie u niego. Chyba, że... Jest już wynik z posiewu, tam coś wyszło jednak, to uciekam od tego lekarza ;)
Tez mam 23.02 [emoji3]
Wow, kawal bobasa [emoji3059]
Moje dwie ostatnie ciaze, to takie dzieci okruszki, po 2900kg [emoji38] wiec teraz tez moze byc mikrusek [emoji3059]
Moj pierwszy 3715g teraz sie az boje [emoji85]
 
Skonczyl się 7 tydz zaczął 8 [emoji854]
Preglife pokazuje najpierw aktualny tydzien, a pod spodem tydzień skonczony plus dzień, który jest aktualnie.
Screenshot_20210203_153422_com.gravid.gravid.jpeg
 
reklama
Do góry