reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

😱😱😱wytrzymacie ????
taki jest plan :) nie chcę znać płci i nie chcę widzieć twarzy w 3D, bo dla mnie to tak jak rozpakować prezent bożonarodzeniowy przed świętami :) mam nadzieję że ta niewiedza też mi trochę podczas porodu pomoże tzn. będę chciała szybciej poznać kto tam mieszka więc mam sporą motywację żeby wytrzymać z tym 😎
 
reklama
Cześć [emoji3526] ja już dziewczyny tracę zmysły...
1,5 tygodnia temu dostałam brudzenia , pojechałam do ginekologa wszystko było okej ale dostałam luteinę dopochwowo na w razie czego. Potem brudzilam jesscze z 5 dni i przeszło. Dzisiaj w pracy zobaczyłam na papierze jasno różowy ślad i od tamtej pory co nie pójdę do toalety to cały czas tak samo.. teraz to już bym powiedziała ze plamie na brązowo, jasno różowo.. lekarka mówiła żeby nie panikować, odpoczywać. Oczywiście gdyby się coś działo to dzwonić. Nie wiem czy mam już podnosić alarm i do niej dzwonić czy jeszcze chwile poczekac aż odpocznę, poleze po pracy.. brzuch mnie nie boli nic a nic. Teraz to już się boje wstać żeby tylko nic się nie stało [emoji3064] na wiosce czysto, tylko przy siusiu to zauważam [emoji3064]
U mnie też ciągle problem z tymi plamieniami. Raz ich nie ma, potem znów się pojawiają..oszaleć można.
Odpoczywaj koniecznie jak najwięcej i jeśli się będą nasilać te plamienia to lepiej zadzwon do lekarza
 
taki jest plan :) nie chcę znać płci i nie chcę widzieć twarzy w 3D, bo dla mnie to tak jak rozpakować prezent bożonarodzeniowy przed świętami :) mam nadzieję że ta niewiedza też mi trochę podczas porodu pomoże tzn. będę chciała szybciej poznać kto tam mieszka więc mam sporą motywację żeby wytrzymać z tym [emoji41]
Kurcze podziwiam [emoji846]ja bym chyba nie wytrzymała hehe
 
U mnie też ciągle problem z tymi plamieniami. Raz ich nie ma, potem znów się pojawiają..oszaleć można.
Odpoczywaj koniecznie jak najwięcej i jeśli się będą nasilać te plamienia to lepiej zadzwon do lekarza
ja już się cieszyłam jak ustały ze już będzie wszystko okej 🥺 dzisiaj to mam totalna załamke, ale tez jestem w terminie miesiączki która by była gdyby nie mały bobasek. Tłumacze sobie ze może to dlatego, co mnie trochę uspokaja.
Byłam w toalecie i na ten moment nic nie zauważyłam.
U ciebie tez pojawia się raz brudzenie a raz plamienie?
 
Powiedzcie kiedy się wam zaczęły plamienia ja dziś jestem 7+2 i się zastanawiam czy mogę już liczyć że nie będzie czy wszystko przede mną ?
 
Tak-ten metylowany jest lepiej przyswajalny [emoji846]podobno dużo kobiet ma problem z przyswajaniem zwykłego kwasu foliowego ( w tym ja[emoji16] ) więc lepiej chyba lykac ten metylowany tak na wszelki wypadek [emoji846]
Kuzwa super to mialam go w domu a brałam folik bo myslalam ze skoro to lek to lepszy. A tymbardziej ze zaczęłam brać kwas dopiero od zrobienia testu. Dzięki od dzisiaj biorę ten. Mam nadzieję ze wszytsko okej będzie :(
 
Powiedzcie kiedy się wam zaczęły plamienia ja dziś jestem 7+2 i się zastanawiam czy mogę już liczyć że nie będzie czy wszystko przede mną ?
Siostra narzeczonego miesiąc temu poroniła w 7 tygodniu właśnie wiec chyba nie ma reguły. Też tutaj dziewczyny pisaly ze i w późniejszych tygodniach się zdarzało..
 
ja już się cieszyłam jak ustały ze już będzie wszystko okej [emoji3064] dzisiaj to mam totalna załamke, ale tez jestem w terminie miesiączki która by była gdyby nie mały bobasek. Tłumacze sobie ze może to dlatego, co mnie trochę uspokaja.
Byłam w toalecie i na ten moment nic nie zauważyłam.
U ciebie tez pojawia się raz brudzenie a raz plamienie?
Plamienie miałam w zeszły poniedziałek. Wczoraj i dziś brudzenie . Też już właśnie cieszyłam się, że będzie spokój i znów nic z tego ... U mnie problemem jest coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym . Lekarz uważa, że stąd te plamienia
Podobno często w ciąży w terminie miesiączki może się coś takiego dziać więc może faktycznie nie trzeba się przejmować
 
reklama
Powiedzcie kiedy się wam zaczęły plamienia ja dziś jestem 7+2 i się zastanawiam czy mogę już liczyć że nie będzie czy wszystko przede mną ?
nie m reguły chyba.. ja zaczęłam brudzić (ostatnio lekarka na mnie nakrzyczała ze brudzenie a plamienie to co innego 😂) 7+6, potem ustało i widzisz teraz znów to samo.. koleżanka kiedyś zaczęła plamić w 11 tygodniu.
 
Do góry