reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam termin na 12 marca i to będzie u mnie 12tc+4 jakoś tak. Z tym ze to mam na nfz. A chciałbym jeszcze te dokładniejsze i nie wiem jak to mam teraz zrobić? To musi byc za jednym razem jak ktos chce te podwójne?
chodzi Ci o te z krwi? Jeśli tak, to moja ginekolog mówiła, ze poleca zrobic wcześniej z 7 dni min. i wtedy z wynikami iść na usg. Niektórzy robią za jedną wizytą i usg i krew. A np Mama ginekolog tez poleca zrobić wcześniej ;)
 
reklama
chodzi Ci o te z krwi? Jeśli tak, to moja ginekolog mówiła, ze poleca zrobic wcześniej z 7 dni min. i wtedy z wynikami iść na usg. Niektórzy robią za jedną wizytą i usg i krew. A np Mama ginekolog tez poleca zrobić wcześniej ;)
Okej dziękuję ale gdzie to sie w ogole robi ja ciemna jestem bo pierwsza ciąża i nic nie wiem :(
 
Dziewczyny mam takiego lenia dzisiaj że wstyd się przyznać ale jeszcze nic nie zrobiłam, koszmarny dzień :( zero sił chęci. Jakbym chora była. I ręka lewa mi drętwieje od paru dni hmm.. a nawet kofeiny nie pije. Chciałabym jakies witaminy ale bez kwasu foliowego bo biorę folik. Ciężko znaleźć taki zestaw bez kwasu. Mam mama dha, ponad 50 zl wydane i leży bo kwas w tym jest.
 
Okej dziękuję ale gdzie to sie w ogole robi ja ciemna jestem bo pierwsza ciąża i nic nie wiem :(
spokojnie, ja tez dużo nie wiem :) wiesz co, ja chodzę prywatnie i usg mam prywatnie, ale mam pakiet w Lux Med i tam zrobię te z krwi. Na NFZ to nie wiem, musisz się spytać lekarza swojego jak rekomenduje i gdzie :)
 
reklama
Hej, byłam dzis na wizycie, maluszek ma 1.7 cm, serce bije 168 i z USG wychodzi 8t1d (z om 7t5d). Także myślę, że chyba dobrze ❤ ale stresu to się najem przez to wszystko 🤣 A co do imion to my nawet nie myśleliśmy o tym, chociaż jakies typy juz mam ;) W domu mam juz Hanię 😍
Super wieści 😁 gratuluję ❤️
 
Do góry