reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej :) Witam się i ja :) termin na 22/23.09 :) Na razie na szczęście bez większych objawów, czasem poboli brzuch i wcześniej chodzę spać :) . W domu na pokładzie niespełna dwuletnia córeczka. Rok temu poroniłam w 14 tygodniu, więc troche niepokoju jest ale staram się myśleć pozytywnie.
We środę pierwsza wizyta.
Życzę wszystkim zdrówka :)
Ja też mam termin na 23 września i też w środę 1 wizyta 😎 trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Mam problem...mianowicie 19 dnia cyklu rozpoczęło mi się krwawienie z niewiadomej przyczyny. Udałam się do ginekologa,który w lewym jajniku zauważył ciałko krwotoczne 3mm i stwierdził ze stad może brać się krwawienie. Przy okazji tego usg lekarz zauważył malutka kropeczke i zasugerował zrobienie testu ciążowego bo prawdopodobnie jestem w ciąży. Test wykonałam i oczywiście pozytywny. Jutro mam pierwsza wizytę potwierdzającą ciąże,ale chyba mnie dziś nerwy zjedzą- tak średnio co drugi dzień występuje krwawienie np przy wysiłku,po spacerze... jakby nie ma tego krwawienia cały czas tylko czasem się pojawia a są dni ze nic się nie dzieje...nie wiem już nic,jestem przerażona...czy któraś z Was ma podobne doświadczenia? 😔
 
Dziewczyny!!! Przez was mam ślinotok teraz [emoji23] u mnie dziś mąż robi pizzę domowa na obiad ;)
Jak ostatnio pizzę robilam, trzymałam. Wpiekarniku ok 40 minut, a że ciasto grube zrobilam to większość była surowa, i musialam kolejne pol godziny w piekarniku tryzmac zeby bylo zjadliwe [emoji1787] córka stwierdzila, że mistrzem jestem w knoceniu w kuchni [emoji1787]
 
reklama
Jak ostatnio pizzę robilam, trzymałam. Wpiekarniku ok 40 minut, a że ciasto grube zrobilam to większość była surowa, i musialam kolejne pol godziny w piekarniku tryzmac zeby bylo zjadliwe [emoji1787] córka stwierdzila, że mistrzem jestem w knoceniu w kuchni [emoji1787]
Mój maz robi najlepsza pizze,uwielbiam jego pizze ❤❤❤
 
Do góry