reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Zdrówko 😊😊

20210131_132119.jpg
 
reklama
Hej. Wizytę mam dopiero 10.02. Dopiero zobaczę co się dzieje i oficjalnie potwierdze ciążę. Mieszkam w Szwecji a tutaj nie ma opcji żeby zrobić samemu bete. Narazie biorę duphaston przywieziony z PL i czekam jak na szpilkach.
Hej :-)

Ja mam drugą wizytę, też na 10.02 :-) powinno już byc serducho i wyrazny bobas, będę miala wtedy 7+4. Pierwszą wizytę mialam teraz w środę, ale to bylo 5+4 i widać bylo tylko pecheryzk i ledwo widocznego kropka :-)
 
Hej :-)

Ja mam drugą wizytę, też na 10.02 :-) powinno już byc serducho i wyrazny bobas, będę miala wtedy 7+4. Pierwszą wizytę mialam teraz w środę, ale to bylo 5+4 i widać bylo tylko pecheryzk i ledwo widocznego kropka :-)
No właśnie mi położona przez telefon mówiła, że w tym terminie będzie najlepiej coś zobaczyć.
 
No właśnie mi położona przez telefon mówiła, że w tym terminie będzie najlepiej coś zobaczyć.
Ja szlam wcześniej, bo raz że L4 potrzebowalam a dwa, że stresy byly przez tamto poronienie. Lekara mi proponowala że wystarczy przyjść za tydzień jak będę miala 6+4, ale wolalam za dwa tygodnie, żeby już bylo wszystko ładnie wyraźnie widać.
 
reklama
Do góry