reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej :) Witam się i ja :) termin na 22/23.09 :) Na razie na szczęście bez większych objawów, czasem poboli brzuch i wcześniej chodzę spać :) . W domu na pokładzie niespełna dwuletnia córeczka. Rok temu poroniłam w 14 tygodniu, więc troche niepokoju jest ale staram się myśleć pozytywnie.
We środę pierwsza wizyta.
Życzę wszystkim zdrówka :)
 
reklama
Dziwne podejście zwłaszcza że sam powiedział, że wszystko jest w porządku i na start taka duża dawka. Może jeśli faktycznie nic się nie dzieje to go nie bierz a w razie jakbyś zauważyła plamienie wtedy zacznij . Nie jestem lekarzem ale hormony tak profilaktycznie to chyba się powinno zalecać jak są problemy lub jak były w przeszłości jakieś poronienia czy coś co zagraża ciąży. Ja to też mogę potwierdzić, że po duphastonie zaczęłam się czuć fatalnie (słabości, mdłości i inne atrakcje). Jeśli masz możliwość to ja bym to skonsultowała z jakimś innym lekarzem. A kiedy masz kolejną wizytę?
W piątek. Zrobił usg powiedział, że jest wszystko w porządku i żebym mężowi pogratulowała. Na razie nie będę brać dupka bo skoro mówił, że nie muszę to zrezygnuje z zażywania
 
Hej :) Witam się i ja :) termin na 22/23.09 :) Na razie na szczęście bez większych objawów, czasem poboli brzuch i wcześniej chodzę spać :) . W domu na pokładzie niespełna dwuletnia córeczka. Rok temu poroniłam w 14 tygodniu, więc troche niepokoju jest ale staram się myśleć pozytywnie.
We środę pierwsza wizyta.
Życzę wszystkim zdrówka :)
Witaj :-) 3 lata temu poroniłam na przelomie 8/9 tygodnia, więc doskonale rouzmiem twój strach. Ale teraz musi być dobrze, nie ma innej opcji :-)
 
Hej :) Witam się i ja :) termin na 22/23.09 :) Na razie na szczęście bez większych objawów, czasem poboli brzuch i wcześniej chodzę spać :) . W domu na pokładzie niespełna dwuletnia córeczka. Rok temu poroniłam w 14 tygodniu, więc troche niepokoju jest ale staram się myśleć pozytywnie.
We środę pierwsza wizyta.
Życzę wszystkim zdrówka :)
Hej :)
Ojj w 14 tygodniu masakra współczuję :(
Ja mam termin na 20/21.09. Więc bardzo podobnie :)
 
Dziewczyny u mnie dziś zaczyna się 9tydz ,we wtorek wizyta.. Powiem wam że czuję i ekscytację i obawę 🙄
Ja mam w środę, tez juz odliczam, bo poprzednio byl sam pecherzyk... wiec martwie sie czy wszystko ok, do tego wizyta na 19:30, wiec caly dzien bede siedziec jak na szpilkach...
 
reklama
Do góry