reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja 24.02 mam prenatalne, tego samego dnia krew mam nadzieję, że jakimś trafem trafię na mojego lekarza prywatnego i akurat będzie miał dyżur w pracowni usg (idę na NFZ)
 
Tez dziś miałam wizytę u swojego ginekologa (po wczorajszej okropnej wizycie na sor) i plamienia się zmniejszyły ☺️ Wychodzi tydzień 6+6 Serduszko bije szczerze mówiąc nie pytałam ile uderzeń ale doktor mówił ze jest dobrze nawet puścił na chwile dla mojego spokoju☺️ ostatnio pęcherzyk był dziwny w kształcie takiego spłaszczonego banana a teraz pięknie się nadmuchał😀 mam malutkiego krwiaka stad mogą pojawiać się plamienia, powinien się wchłonąć po duphastonie i odpoczynku 😌No i jutro muszę powiedzieć w pracy o ciąży bo chce pracować zdalnie ...
 
Szczerze mówiąc, tak to trochę zabrzmiało właśnie. Zbadał mnie wczoraj itd., wszystko było ok, więc jakby trochę to odpuścił i, że nic nie trzeba robić (y).
Tak, dzisiaj jak dzwoniłam, to powiedziałam, że jest bijące serduszko. Pogratulował itd., miło się nawet poczułam, bo powiedział: No widzi Pani, wszystko się udało, itd. Ale dla niego, trzeba sprawdzić, czego dotyczy szczegółowo ten stan zapalny.

Hmmm tylko tak myślę co on planuje zrobić 🤷🏼‍♀️ bo chyba za wiele mu nie zostaje jak podanie jakiś globulek dopochwowych na infekcje, co imo jest bardziej tylko tuszowaniem objawów. Na kolposkopie pewnie Cię nie skieruje, choć niby w ciąży można ale chyba przy gorszej cytologii. Może po prostu jeszcze raz pobierze Ci wymaz na cyto, tak dokładnie 🤷🏼‍♀️ meh, szyjka to moja zmora 😂
To będzie chłopcór jak nic 😂😂 taka zagrycha do kielicha 😊
Hahaha zobaczymy 😁😁
 
Hmmm tylko tak myślę co on planuje zrobić 🤷🏼‍♀️ bo chyba za wiele mu nie zostaje jak podanie jakiś globulek dopochwowych na infekcje, co imo jest bardziej tylko tuszowaniem objawów. Na kolposkopie pewnie Cię nie skieruje, choć niby w ciąży można ale chyba przy gorszej cytologii. Może po prostu jeszcze raz pobierze Ci wymaz na cyto, tak dokładnie 🤷🏼‍♀️ meh, szyjka to moja zmora 😂

Hahaha zobaczymy 😁😁
Wspominał coś o posiewie, żeby poznać konkret. Ale nie wiem sama. Tak czy siak. Pójdę jutro do niego, żeby dowiedzieć się w gabinecie szczegółów. Może faktycznie y ma rację, nie wiem 🤷🏻‍♀️
 
A ja nie mam żadnych zachcianek... nic a nic. W zasadzie to kompletnie nie mam apetytu, prawie nic nie jem i mało pije. Nie mogę się zmusić do niczego. Nawet mdłości nie mam i nie wiem czy się z tego wszystkiego cieszyc czy jednak zacząć tym martwić 🤔
 
reklama
Do góry