reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny! Jestem Beata i od wczoraj próbuje nadrobić zaległości na forum. Jestem w 6+6 ale lekarka w ostatni piątek na wizycie mówiła, że na pewno kilka dni bardziej zaawansowana. Było już widać serduszko ❤️ jestem po dwóch poronieniach, więc z ostrożnością do was dołączałam, teraz wierzę, że wszystko będzie ok. Kolejna wizyta w czwartek za tydzień.

Jestem w grupie osób, którym doskwierają mdłości bardzo. Równiez brak ruchu- przed ciążą jeździłam kilka razy w tygodniu konno, no a teraz tylko leżę i leżę.

To tyle o mnie, bardzo tu miło, rozgoszczę się na dłużej, jej wątek będzie "zamknięty" proszę o przygarnięcie. :-)
witaj! tym razem będzie dobrze! jesteśmy w podobnym wieku ciąży, ja dziś wg aplikacji mam 7+2 :)
 
reklama
Początkowo docięli mi bliznę potem wycięli węzły. Potem tylko kontrola. Oczywiście wszystko u mnie się sprawdzia ultra dokładnie i wiele razy miałam podejrzenie przerzutów ale zawsze okazywało się to fałszywym alarmem. Tyle co ja wypłkałam łez i stresu przeszłam to nikt tego nie wie. Najgorsze jest to że miałam przed ciążą wszystko zaplanowane : ginekolog onkolog dermatolog itp żeby się przygotować. No i dzień prze onkologiem dowiedziałam się że mam covida i musiałam przełożyć. Potem mąż przyjechał i stwoerdziłam że żadna szansa się nie może zmarnować. No i zaszłam w ciąże bez badań onkologicznych ale nie myślałam że puknie za pierwszym razem.
Będzie dobrze kochana w takim razie za ciebie trzymamy podwójne kciuku i widzę że pozytywne myślenie jest a tilo najważniejsze 😍😍😍
 
Dziewczyny ja dziś zapomniałam że jestem w ciąży 😀 pojechałam rano do biedronki na zakupy,naładowałem cała siate taka dużą ciężką jak cholera i łap ja z ziemi do góry na wózek zakupowy
I jak ją podniosłam to sobie uświadomiłam że to trochę za ciężkie bo myślę że z 15 kg miała no szlag, mam nadzieję że dziś nie usłyszę że coś tam siedzi jakiś krwiak czy cuś
No ja się po prostu zbyt dobrze czuję chyba
 
Hej dziewczyny. Mogę dołączyć do Waszej licznej grupy? [emoji4] Dzisiaj zaczynam 9tc, mam już w domu 2.5 letniego synka, a w listopadzie straciłam ciążę w 7tygodniu. Jestem już po jednej wizycie, na której widziałam serduszko, także trochę się uspokoiłam, a w czwartek następna wizyta [emoji4] Odliczam do końca 1trymestru kiedy wejdziemy w ten bezpieczniejszy okres i mam nadzieję, że może wtedy mdłości ustąpią[emoji85] Ciążę z synkiem przeszłam bezobjawowo, ale teraz masakra, odrzuciło mnie od kawy, świeżych warzyw, wędlin, sera, czekolady[emoji15][emoji28] Najchętniej bym jadła same owsianki, jogurty i zupy na gorąco. Aha, termin mam na 7 września [emoji3059] powodzenia na wizytach dziewczyny, wiem jakie to forum potrafi być super wsparciem[emoji4]
Witaj, spokojnej ciąży życzę :-)
 
Witam Was :) u mnie dziś 5+2 według moich obliczeń, jutro pierwsza wizyta u lekarza :) trochę się stresuje, wiem, że jeszcze za wcześnie na serce, TSH już mi skoczyło do góry (mam hashimoto), czasami kłuje mnie podbrzusze, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to często się to zdarza :)
Ja też jutro wizytuję, 17:20 :-) będę miała 5+4
 
reklama
Cześć :) czytam Was od jakiegoś czasu, ale nie mialam odwagi napisać. Też mam termin na wrzesień 2021, dziś 6t6d [emoji2956] bylam już na USG i biło serduszko... jednak bardzo się boję, dlugo staraliśmy się o to dziecko w sumie ze 3 lata i teraz panikuję z byle powodu [emoji28] Mam juz jedną córkę. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :)
Witaj, i się rozgość :-)
 
Do góry