reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Nie. Druga była lepsza bo już wiedziałam czego się spodziewać. Zresztą po obu się czułam bardzo dobrze. Nie musiałam leżeć. Mam nadzieję że trzecią też przejdę gładko [emoji846]
Kurcze ja po pierwszej miałam jakieś dwa tygodnie masakrę ciężko było się zajmować mała ale pocieszyłaś mnie ze druga przeszłas lżej ja pewnie druga też będę mieć cc chodź już sama nie wiem czego się spodziewać bo przerwa konkretną 5 lat
 
Ja też miałam cc ze wskazań neurologicznych, ale gdybym nie miała wskazań to i tak bym kombinowała żeby mieć cesarkę, nie wyobrażam sobie porodu sn... U mnie wszystkie kuzynki mimo że zdrowe i wszystko było w porządku z ciąża i dzidzia to rodziły przez cc...
 
Ja chodzę prywatnie do ginekologa. Rozważam też drugiego na nfz, by chodzic naprzemiennie i sprawdzac częściej jak tam fasolka. Znacie może jakiegoś wartego polecenia ginekologa nfz w Gorzowie Wlkp ?
Potrzebuje rady, byłam u lekarza w medicover który potwierdził ciąże i serduszko ale był jakiś taki trudny w komunikacji. Rozważam dodatkowa wizytę prywatna, tylko nie wiem czy jest sens teraz, czy dopiero za jakiś czas, bo pewnie nic nowego poza tym ze jest ok się nie dowiem. Chodzicie do 1 lekarza?
 
reklama
Zna któraś z Was dr Walentyne Śmieińską? Czy ta pani doktor przyjmuje na Nfz? [emoji846][emoji848]
 
Do góry