reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie dzisiaj jakiś kiepski dzień, ten mój prawie dwulatek czasem niezle daje popalić [emoji849] a praca zdalna z dzieckiem w domu to jest jakiś kosmos. Mam nadzieje, że się uda chociaż na czwartek i piątek go posłać do żłobka, bo w domu jest syf, kiła i mogiła...

W każdym razie nie bardzo mam czas stresować się wizytą, ale cieszę się, że dzisiaj tak dużo dobrych wiadomości!

Co do jedzenia to ja tez całe życie na diecie z efektem takim, że mam coraz więcej kilogramów [emoji28] tez miałam schudnąć przed ta ciąża, no ale nie wyszło i zaczynam ją tak jak poprzednią. Staram się jeść rozsądnie, ale jak Młody jest w domu to panuje taki chaos, że dzisiaj było #wspieramgastro zamiast domowego obiadu ;) jutro już musimy się bardziej ogarnąć :)
 
U mnie dzisiaj jakiś kiepski dzień, ten mój prawie dwulatek czasem niezle daje popalić [emoji849] a praca zdalna z dzieckiem w domu to jest jakiś kosmos. Mam nadzieje, że się uda chociaż na czwartek i piątek go posłać do żłobka, bo w domu jest syf, kiła i mogiła...

W każdym razie nie bardzo mam czas stresować się wizytą, ale cieszę się, że dzisiaj tak dużo dobrych wiadomości!

Co do jedzenia to ja tez całe życie na diecie z efektem takim, że mam coraz więcej kilogramów [emoji28] tez miałam schudnąć przed ta ciąża, no ale nie wyszło i zaczynam ją tak jak poprzednią. Staram się jeść rozsądnie, ale jak Młody jest w domu to panuje taki chaos, że dzisiaj było #wspieramgastro zamiast domowego obiadu ;) jutro już musimy się bardziej ogarnąć :)
Hehehe :) uwielbiam to powiedzenie „syf kiła i mogiła „😅😅😅 ja nie mam dzieci jeszcze ale mam to samo także masz do tego pełne prawo😄😄😄
 
Rany boskie wy chyba nic nie robicie tylko piszecie😉 chwile mnie nie było i tyle stron naklepaly😜
Wiecie co ja mam mało objawów ale strasznie intensywne,piersi mnie bolą bardzo,troje dzieci mam i tak nie bolały nigdy, śledzie jem od świąt chociaż ich zbytnio nie lubię,brzuch mi twardnieje jak leżę na boku teraz i pisze to nie mogę opierać na nim ręki
W ostatnim czasie dokuczała mi zgaga a od świąt zniknęła bez śladu,a we wszystkich ciążach miałam ją całą dobę
I jestem taka spokojna,mam wyrąbane na wszystko,pomimo że całe życie jestem histeryczką
 
Rany boskie wy chyba nic nie robicie tylko piszecie😉 chwile mnie nie było i tyle stron naklepaly😜
Wiecie co ja mam mało objawów ale strasznie intensywne,piersi mnie bolą bardzo,troje dzieci mam i tak nie bolały nigdy, śledzie jem od świąt chociaż ich zbytnio nie lubię,brzuch mi twardnieje jak leżę na boku teraz i pisze to nie mogę opierać na nim ręki
W ostatnim czasie dokuczała mi zgaga a od świąt zniknęła bez śladu,a we wszystkich ciążach miałam ją całą dobę
I jestem taka spokojna,mam wyrąbane na wszystko,pomimo że całe życie jestem histeryczką
Hahahaha 😁tal trochę piszemy 😄każda coś napisze i oooo nazbiera się 😁teraz chociaż masz co czytać 😁dzisiaj dużo dobrych wieści także suuuuper dzień ❤️
 
Teraz czekamy na jutrzejsze dobre wieści, z tego co pamiętam szykują się trzy wizyty 😊✊

Ja zmykam troche odsapnąć, chyba otwieram jutrzejszy dzień bo wizyta na 9:30 :-)
Ide szykować jakieś przekąski bo ostatnie pobranie o 12 po glukozie wiec pewnie umrę z głodu jak nic nie zabiorę do zjedzenia żeby szybko wciągnąć po 😂

Dobrej nocy dziewczyny i odezwę się jutro ❤️
 
reklama
Do góry