reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A powiedzcie mi bo zamierzam całkowicie zrezygnować ze słodyczy ze względu na nadwagę, czy to nie będzie jakiś szok dla organizu ?
Moze byc ci ciezko. Polecam stopniowe ograniczanie az do zera. Ja szokowo odstawilam na diecie bylo ciezko wytrzymalam tydzien hahah ale dobre i to. Teoretycznie organizm wgl cukru nie potrzebuje ale u mnie to pewnie uzależnienie. Jednak staram sie ograniczac teraz[emoji3]
 
Moze byc ci ciezko. Polecam stopniowe ograniczanie az do zera. Ja szokowo odstawilam na diecie bylo ciezko wytrzymalam tydzien hahah ale dobre i to. Teoretycznie organizm wgl cukru nie potrzebuje ale u mnie to pewnie uzależnienie. Jednak staram sie ograniczac teraz[emoji3]
Ja w pierwszej ciąży miałam ciągle ochotę na słodkie i nie ukrywam całą ciąże zjadałam słodkości 😍
 
Moze byc ci ciezko. Polecam stopniowe ograniczanie az do zera. Ja szokowo odstawilam na diecie bylo ciezko wytrzymalam tydzien hahah ale dobre i to. Teoretycznie organizm wgl cukru nie potrzebuje ale u mnie to pewnie uzależnienie. Jednak staram sie ograniczac teraz[emoji3]
Kawy , herbaty nie słodzę ale słodycze lubię, często piekę placki. Ja ze słodyczami mam tak że albo zjadam totalnie albo jak się zawezmę to nie zjem nic. Nie istnieje u mnie coś takiego jak umiar. W pierwszej ciąży wróciłam po porodzie od razu do wagi z przed ciąży , ale jak syn miał 2 latka i zaczęło się dojadanie po nim i przyszedł stres to wyszło na to że ważę ciut więcej teraz niż wtedy w 9 miesiącu 😟 Miałam się odchudzać przed ciążą ale nie sądziłam że zaskoczy za pierwszym razem. Teraz nie mogę sobie pozwolić żeby dużo przytyć.
 
reklama
Do góry