reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam chyba jako ostatnia z nas mam pierwsza wizytę bo 29.01 i to o 21:15 także cały dzień będę się stresować ;(. Dziewczyny mam pytanie pewnie do tych co są w kolejnej ciąży, czy Wam tez już wysadziło brzuchol? Nikomu nie mówiliśmy o ciąży a w czw ma przyjechać do nas rodzina i powiem Wam ze po mnie widać, mam normalnie wystający brzuch :/ czy kt
 
reklama
Ja mam chyba jako ostatnia z nas mam pierwsza wizytę bo 29.01 i to o 21:15 także cały dzień będę się stresować ;(. Dziewczyny mam pytanie pewnie do tych co są w kolejnej ciąży, czy Wam tez już wysadziło brzuchol? Nikomu nie mówiliśmy o ciąży a w czw ma przyjechać do nas rodzina i powiem Wam ze po mnie widać, mam normalnie wystający brzuch :/ czy któraś tak ma?
U mnie to samo. Najbardziej widać z profilu :) na szczęście można teraz bez problemu nosić luźne swetry
 
Dziewczyny ja dziś zaczęło mnie bardziej bolec nawet takie ciągniecie ku dołu z lewej strony to jest moja pierwsza ciąża z aplikacji wychodzi 5i 2 dzień zaczynam się martwić a może to normalne?
 
Ja mam chyba jako ostatnia z nas mam pierwsza wizytę bo 29.01 i to o 21:15 także cały dzień będę się stresować ;(. Dziewczyny mam pytanie pewnie do tych co są w kolejnej ciąży, czy Wam tez już wysadziło brzuchol? Nikomu nie mówiliśmy o ciąży a w czw ma przyjechać do nas rodzina i powiem Wam ze po mnie widać, mam normalnie wystający brzuch :/ czy któraś tak ma?
Cześć ja tez na 29 mam wizytę o 17:40
 
Ja mam 8 lutego dopiero, jeszcze 3 tygodnie;(
Druga ciąża, czuje cały czas wzdęcia, brzuch wywalony ale u mnie to umówmy się, po prostu tłuszcz[emoji41][emoji1787]
Hahah nie no ja tez ma tłuszczyk ale ten brzuch jest tez twardy . To faktycznie masz jeszcze trochę czasu do wizyty, a który u Ciebie tydzień wychodzi?
 
Ja mam chyba jako ostatnia z nas mam pierwsza wizytę bo 29.01 i to o 21:15 także cały dzień będę się stresować ;(. Dziewczyny mam pytanie pewnie do tych co są w kolejnej ciąży, czy Wam tez już wysadziło brzuchol? Nikomu nie mówiliśmy o ciąży a w czw ma przyjechać do nas rodzina i powiem Wam ze po mnie widać, mam normalnie wystający brzuch :/ czy któraś tak ma?
U mnie taki wzdęty brzuch od kilku dni zanim test zrobilam, i w sumie taki pozostal.
 
reklama
Hej dziewczyny,ale jestem zła 😒
Chcialam umowic sie na wizyte na poczatku lutego, aby juz cos bylo widać itd, a wizyte mam dzis o 16:15..to dopiero 5+5 tydz i zapewne serduszka nie bedzie jeszcze. A isc musze, potrzebuje l4 bo w pracy niestety mam styczność z niebezpiecznymi substancjami, klejami, aktywatorami...nie chce tego wdychac, a juz na dzis wzielam urlop na żądanie.
Cud, ze w ogole byla wizyta gdziekolwiek na dzis, co prawda nie u mojego lekarza, ale do niego pewnie sie dostane za 2 tyg... a to za dlugo. Nie znam sie kompletnie na l4 bo wczesniej cale lata mialam swoja działalność.
Do tego mam stres jak to bedzie z umowa, pisalam ze umowa konczy mi sie 9marca i w zaleznosci jak licze, to raz wychodzi ze musza przedłużyć, a raz ze nie...jak licze 84 dni ciazy, to wypada 4 marca, a jak licze w tyg to na koniec unowy mam 12+5 tydz,czyli nie jest skonczony 12 tydz? Czarna magia dla mnie...zobaczymy co to za lekarz, bo nawet go nie znam 😶
 
Do góry