reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej wszystkim :)
U mnie wg aplikacji 6 tc :)
Wizyta u położnej dopiero 8 lutego
Czuję się dobrze, oprócz bólu brzucha i mega bólu pleców wszystko ok ale strasznie się stresuje [emoji3064] czy Wy też tak macie? Przy każdej wizycie w toalecie sprawdzam czy nie ma plamek krwi, ciągle myślę o tym że za późno zaczęłam brać kwas foliowy i te sny [emoji849]
Hej
Stracilam ciążę 3 lata temu, i teraz może nie latam jak powalona co chwilę sprawdzac, czy nie plamię, ale strach jest.
Z wlansie powodu tamtej straty mam juz umowioną wizytę na przyszłą środę, to będzie 5+4, może szybko ale jakoś tak wolę nie czekać. Nie po tamtym poronieniu.
 
Cześć dziewczyny ☺️ byłam wczoraj u swojego ginekologa i wszystkie plamienia ustały, serduszko wali jak dzwon i dzidzia rośnie. Jednak pod wieczor wczoraj znów zaczęłam plamić- raz na jasnorozowo, potem był spokój i teraz znów plamie na brązowo. Jest tego niewiele, zauważam to tylko w toalecie. Doradźcie mi bo już nie wiem co mam robić.. lekarz powiedział ze to się zdarza ale jak na wizycie nie było śladu po plamieniach a z dzidzia wszystko okej to nic z tym nie robimy. Nie wiem czy mam do niego zadzwonić czy umowic się na jutro na wizytę .. co byście zrobiły na moim miejscu?
 
Hej dziewczyny, ostatnio mało się odzywam, ale to dlatego, że nie mam czasu. Ominęłam sporo dyskusji niestety. Mój brzuch tez wyglada jakbym była już w połowie ciąży, ale dla mnie to norma. Mam przodopochylenie miednicy i brzuch odstaje mi non stop. Teraz doszły wzdęcia i częstsze wizyty w toalecie (choruje na wzjg).
 
Ja mam 8 lutego dopiero, jeszcze 3 tygodnie;(
Druga ciąża, czuje cały czas wzdęcia, brzuch wywalony ale u mnie to umówmy się, po prostu tłuszcz[emoji41][emoji1787]
Ja mam chyba jako ostatnia z nas mam pierwsza wizytę bo 29.01 i to o 21:15 także cały dzień będę się stresować ;(. Dziewczyny mam pytanie pewnie do tych co są w kolejnej ciąży, czy Wam tez już wysadziło brzuchol? Nikomu nie mówiliśmy o ciąży a w czw ma przyjechać do nas rodzina i powiem Wam ze po mnie widać, mam normalnie wystający brzuch :/ czy któraś tak ma?
 
Ja mam 8 lutego dopiero, jeszcze 3 tygodnie;(
Druga ciąża, czuje cały czas wzdęcia, brzuch wywalony ale u mnie to umówmy się, po prostu tłuszcz[emoji41][emoji1787]

U mnie tez tłuszcz ;) poza tym po poprzedniej ciąży nie zdążyłam wrócić do formy i jak oglądam zdjęcia z tamtego czasu to teraz wygladam jak wtedy w czwartym miesiącu [emoji23] ma to swoje plusy, bo raczej nikt się szybko nie domyśli, że coś tam rośnie ;)
 
reklama
Ja mam chyba jako ostatnia z nas mam pierwsza wizytę bo 29.01 i to o 21:15 także cały dzień będę się stresować ;(. Dziewczyny mam pytanie pewnie do tych co są w kolejnej ciąży, czy Wam tez już wysadziło brzuchol? Nikomu nie mówiliśmy o ciąży a w czw ma przyjechać do nas rodzina i powiem Wam ze po mnie widać, mam normalnie wystający brzuch :/ czy któraś tak ma?
Też mam większy brzuch, a wcale nie przytylam, nawet schudłam 1kg. Tylko ten brzuch jakiś wydęty i twardy. Az zaczelam nosić luzniejsze bluzki, bo wydaje mi się, że widać, a ja nawet u lekarza jeszcze nie byłam.
 
Do góry