reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Miałam obejrzeć polecany film na netflixie cząstki kobiety. Ale doczytałam o czym to i zrezygnowałam. Macie jalies fajne filmy i seriale na netflixa? Ja ostatnio bridgertonow obejrzałam prawie jednym tchem. Fajne romansidlo [emoji6]
 
reklama
Seriale

* plotkara
* słodkie kłamstewka
* sex educations
* dom z papieru
* rzymskie dziewczyny
* to nie jest ok
* you
* the end of the fucking world
* dynastia
* jeszcze nigdy
* raising dion
* spinning out
* unorthodox
* szkoła dla elity
* Orange is the new black
* 13 powodów
* seria niefortunnych zdarzeń
* Ania nie Anna
* trinkets
* grand army
* emily w Paryżu
* Gambit królowej
* Kochane kłopoty
* rezydenci
* Opowieści podręcznej


Moja lista polecajek :)
 
Seriale

* plotkara
* słodkie kłamstewka
* sex educations
* dom z papieru
* rzymskie dziewczyny
* to nie jest ok
* you
* the end of the fucking world
* dynastia
* jeszcze nigdy
* raising dion
* spinning out
* unorthodox
* szkoła dla elity
* Orange is the new black
* 13 powodów
* seria niefortunnych zdarzeń
* Ania nie Anna
* trinkets
* grand army
* emily w Paryżu
* Gambit królowej
* Kochane kłopoty
* rezydenci
* Opowieści podręcznej


Moja lista polecajek :)
Dziękuję [emoji7]
 
Miałam obejrzeć polecany film na netflixie cząstki kobiety. Ale doczytałam o czym to i zrezygnowałam. Macie jalies fajne filmy i seriale na netflixa? Ja ostatnio bridgertonow obejrzałam prawie jednym tchem. Fajne romansidlo [emoji6]
A ogladalas Bridgertonowie? Serial ale naprawde bardzo fajny ;) Troche taki kostiumowy Grey ;)
 
W ogóle jaka śmieszna dziś sytuacje miałam🤣stoję w kolejce przed przychodnia na badanie i taki facet się mnie pyta czy na badaniami czy w ciąży jestem to mnie przepuści 🤣🤣🤣🤣a przecież nic brzucha nie widać jeszcze🤣7 zmysł gościu mial
Chyba 🤣wiec pierwszy raz skorzystałam z tego ze jestem w ciąży🤣
 
reklama
Do góry