reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hejka :) A ja mam pytanko do doświadczonych już mam... jak to jest z tymi piżamami czy muszą być specjalne do karmienia co najmniej 3 do szpitala czy takie na ramiączkach się też sprawdza? Jak to jest w praktyce? Tak samo jeśli chodzi o biustonosz do karmienia bo słyszę różne opinie od koleżanek że strata kasy, a inne że jest jeden niezbędny,.
 
reklama
Analizę składów chusteczek i innych kosmetyków dla dzieci można znaleźć na blogu srokao, mi się naprawdę przydało przy wyborze kosmetyków dla pierwszego.dziecka 😊
Czy któraś była ostatnio na wizycie? Co słychać u maluchów?
 
Hejka :) A ja mam pytanko do doświadczonych już mam... jak to jest z tymi piżamami czy muszą być specjalne do karmienia co najmniej 3 do szpitala czy takie na ramiączkach się też sprawdza? Jak to jest w praktyce? Tak samo jeśli chodzi o biustonosz do karmienia bo słyszę różne opinie od koleżanek że strata kasy, a inne że jest jeden niezbędny,.
Do szpitala kupiłam rozpinane koszule nocne w h&m, szukałam po promocjach, ale myślę, że luźne na ramiączkach też mogą być ok.
Stanik do karmienia jak najbardziej, w domu jak w domu, możesz chodzić nawet bez, ale gdziekolwiek poza domem musisz mieć wygodnie rozpiąć bluzkę i odpiąć ten stanik żeby mieć swobodę, komfort i nie musieć połowy ciała rozbierać 😊
 
Hejka :) A ja mam pytanko do doświadczonych już mam... jak to jest z tymi piżamami czy muszą być specjalne do karmienia co najmniej 3 do szpitala czy takie na ramiączkach się też sprawdza? Jak to jest w praktyce? Tak samo jeśli chodzi o biustonosz do karmienia bo słyszę różne opinie od koleżanek że strata kasy, a inne że jest jeden niezbędny,.
Mysle że staniki i koszule są bardzo dobre do karmienia i polecam teraz sama muszę kupić staniki ale chciałam usztywniany
 
A co do pampersów mleka w proszku itp radzę niekierowac się tym co piszą w internecie każde dziecko jest inne i każdemu służy co innego mojemu dziecku służy na odparzenie krem sudocrem był mega a mojego siostrzeńca uczulał ja miałam pieluszki dada a szwagierka z Lidla bo dada uczulaly teraz kupię to co wcześniej miałam ale czy dziecku bd służyć się bo każe
 
Analizę składów chusteczek i innych kosmetyków dla dzieci można znaleźć na blogu srokao, mi się naprawdę przydało przy wyborze kosmetyków dla pierwszego.dziecka 😊
Czy któraś była ostatnio na wizycie? Co słychać u maluchów?
Ja byłam dziś na usg III trym i lekarz mówi ze wszystko ok, mała wazy 1,5kg jest ta 66 centylu. I bardzo się z tego cieszę a jednocześnie w związku z tym ze jestem nerwicowiec to i tak się martwię czy na pewno jest ok 🙈
Zrobił mi się trochę asymetryczny brzuch z lewego boku mam taki bardziej wypukły… pokaże to jeszcze fizjoterapeutce ale nic mnie tam nie boli ani nic. Poza tym mam duszności i ciężko mi nabrać powietrza i tak jakbym hmmm nie mogła odkaszlnąć? Bardzo czekam już na wrzesień 💛
 
Analizę składów chusteczek i innych kosmetyków dla dzieci można znaleźć na blogu srokao, mi się naprawdę przydało przy wyborze kosmetyków dla pierwszego.dziecka 😊
Czy któraś była ostatnio na wizycie? Co słychać u maluchów?
My idziemy w piątek to już 31 tydzień umieram z ciekawości jak moja tancerka urisla już 🙂dam znać
 
Ja byłam dziś na usg III trym i lekarz mówi ze wszystko ok, mała wazy 1,5kg jest ta 66 centylu. I bardzo się z tego cieszę a jednocześnie w związku z tym ze jestem nerwicowiec to i tak się martwię czy na pewno jest ok 🙈
Zrobił mi się trochę asymetryczny brzuch z lewego boku mam taki bardziej wypukły… pokaże to jeszcze fizjoterapeutce ale nic mnie tam nie boli ani nic. Poza tym mam duszności i ciężko mi nabrać powietrza i tak jakbym hmmm nie mogła odkaszlnąć? Bardzo czekam już na wrzesień 💛
Moja też 1,5kg 😁 też mam z jednej strony brzuch wypchany, i tam czuję najbardziej ruchy, nawet jak pomacam dobrze to prawie łapię ją za nogę 🙈 Ale mnie walsnie chwilami aż boli jak się rozpycha właśnie z tej strony. Główka już do wyjścia ułożona, zaczęliśmy 30 tydzień
 
reklama
Moja też 1,5kg 😁 też mam z jednej strony brzuch wypchany, i tam czuję najbardziej ruchy, nawet jak pomacam dobrze to prawie łapię ją za nogę 🙈 Ale mnie walsnie chwilami aż boli jak się rozpycha właśnie z tej strony. Główka już do wyjścia ułożona, zaczęliśmy 30 tydzień
U mnie tez główka na dole, ale nie dała sobie strzelić fotki bo stopki i raczki miała przy buzi 🙈 u nas 29t2d. Ja mam to „wypchnięcie” tak jakby na lewym boku a malutka czuje na środku także nie wiem do to tam wypchnięte 🤷🏻‍♀️
 
Do góry