reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Taki Mam- sonoline c. Bezpieczny z atestem no i czuły do użycia nawet od 10tc wg producenta i potwierdzam można znaleźć tetno. /)

Tymczasem spadam spać. U mnie mdłości. Minęły w 99% ale ta senność..
Moja cora skomentowała nawet że mama jakąś dziwnie zmęczona.. [emoji3526]
Cholerka wie może się donysla co się odpierdziela tutaj [emoji85][emoji3526][emoji28]

Ja mialam dzisiaj niesamowitą senność, częściej spalam niż cokolwiek robiłam [emoji28]
 
reklama
Dałam n a polskie jakieś 120.zl bo wzięłam używany od Norweżki która użyła go raz. do tego cała wielka butla płynu do usg [emoji846]
Dosyć ciężko jest znaleźć przeważnie yo na kilkanaście sekund ale dziś rano to był czad naprawdę. Zamnkelam oxzy i odpłynęłam [emoji3526]

Dzięki Elodia.. [emoji3590] A kartki jeszcze nie wysłałam wróciłam do pracy i się zaczął zapierdziel na nowo[emoji30] ale nie ucieknie.. [emoji846]
Szefowi powiedziałam chyba go trochę ścięło bo pogratulował 3 razy.. I aż wstał z krzesła [emoji28]. Ogólnie OK powiedział że jestem "in charge" I sama zdecyduje ile i jak chce robić. Także spoko.
Teraz muszę przez 3 miesiące przydusić bo u nas zasilek wypłacają ze średniej 3 ostatnich miesięcy. Myślę że jeszcze 2 ms i redukcja czasu pracy.. Zobaczymy czy dam radę. Brzuszek już rośnie. Spodnie cisną za chwilę się muszę przesiąść w ciążowe [emoji85]
Moje dzieci dowiedzą się jtro. Planowałam dziś ale moja córa zaprosila przyjaciółkę i zostaje na noc. Więc chwilę jeszcze odczekam. Trochę się stresuje. /)) na pewno bardziej niż przed rozmową z szefem.

Ja mma dziś 10+5. Za chwilę 12 tc a usg w skoncOnym 12 czyli 9 marca.
Moje pierwsze usg[emoji85]!!

Ja mma dziś 10+5. Za chwilę 12 tc a usg w skoncOnym 12 czyli 9 marca.
Moje pierwsze usg[emoji85]!!

To dzidiz będzie się wiercić już na badaniu [emoji3059] ja mam prenatalne 16 marca, to jakby sie dziecko dobrze ułożyło, to płeć bedzie widac [emoji3059]
 
Ja byłam w piątek na prenatalnych i z bobo wszystko oki ❤️
Przyziernosc karku w normie, nosek jest 😄
 

Załączniki

  • IMG_0684.jpg
    IMG_0684.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 117
Ja czekam z niecierpliwością na prenatalne. Jeszcze 2 tygodnie...
Też bym chciała ten detektor tętna i... wagę dla malucha po urodzeniu. Ułatwiło by mi to życie w czasie pandemii ;) Ale na razie mam inne wydatki
 
To dzidiz będzie się wiercić już na badaniu [emoji3059] ja mam prenatalne 16 marca, to jakby sie dziecko dobrze ułożyło, to płeć bedzie widac [emoji3059]
Ahh dla mnie płeć to sprawa drugorzędna. Jeśli coś lek zobaczy poproszę o napisnaie na kartce schowam i otworzymy w domu razem.
Bo mój chłopak nie może iść że mna na USG.. Korona... A u nas z tą mutacja brytyjska naprawdę robi się poważnie..

Z racji że odmówiono mi refundowanych prenatalnych i testów z krwi idę na USG prywatnie. Prywatnie tetsow z krwi tutaj nie zrobię. No. A poniekąd ceny z kosmosu. Słyszałam że w Trondheim mogą owszem pobrać próbkę na nipt ale wysyłają ją do USA i to kosztuje ok 7 tys nok czyli. Polskie 3000 zł.
Przegięcie paly.
W Polsce dwie poprzednie ciąże prowadziłam prywatnie u ginka ale ludzie to były koszty rzędu 300 zł a nie tysiące.
Plus muszę tam dojechać wziąć wolne z pracy cała taka akcja kosztowałaby mnie ok 5 tys złotych. To już wolę lecieć do Polski...
Wszystko tu jest bardziej skomplikwane..
Naprawdę mam nadzieję że to porządny ginek do którego idę. Jelsi coś wbzudi jego podejrzenia mogę liczyć na kolejne badania a Jelsi usg mnie nie uspokoi będę musiała jakoś się przetransportować do Polski.
Loty odwolane, granice konrolnie zamknięte kwarantanna po powrocie. Może być ciężko :( strasznie skomplikowane te życie w okresie pandemiii...

Elodia.. Malinae.. Dziś znalazłam tetno od razu w tym samym. Miejscu co wczoraj. Słuchaliśmy tak z 3- 4 minity razem leżąc w łóżku.. ❤️ Made my day. I Ch zrobiło to dzien tez patrząc po reakcji. :))

Elodia.. I. Małe już się wierci widać właśnie po deketorze czasem znajdę na kilka sek i hop nie ma nic. Małe fika a że ma male Serduszko i jeszcze nadal dużo miejsca tamże to detektor gubi tetno. 😊
 
Ostatnia edycja:
Ahh dla mnie płeć to sprawa drugorzędna. Jeśli coś lek zobaczy poproszę o napisnaie na kartce schowam i otworzymy w domu razem.
Bo mój chłopak nie może iść że mna na USG.. Korona... A u nas z tą mutacja brytyjska naprawdę robi się poważnie..

Z racji że odmówiono mi refundowanych prenatalnych i testów z krwi idę na USG prywatnie. Prywatnie tetsow z krwi tutaj nie zrobię. No. A poniekąd ceny z kosmosu. Słyszałam że w Trondheim mogą owszem pobrać próbkę na nipt ale wysyłają ją do USA i to kosztuje ok 7 tys nok czyli. Polskie 3000 zł.
Przegięcie paly.
W Polsce dwie poprzednie ciąże prowadziłam prywatnie u ginka ale ludzie to były koszty rzędu 300 zł a nie tysiące.
Plus muszę tam dojechać wziąć wolne z pracy cała taka akcja kosztowałaby mnie ok 5 tys złotych. To już wolę lecieć do Polski...
Wszystko tu jest bardziej skomplikwane..
Naprawdę mam nadzieję że to porządny ginek do którego idę. Jelsi coś wbzudi jego podejrzenia mogę liczyć na kolejne badania a Jelsi usg mnie nie uspokoi będę musiała jakoś się przetransportować do Polski.
Loty odwolane, granice konrolnie zamknięte kwarantanna po powrocie. Może być ciężko :( strasznie skomplikowane te życie w okresie pandemiii...

Elodia.. Malinae.. Dziś znalazłam tetno od razu w tym samym. Miejscu co wczoraj. Słuchaliśmy tak z 3- 4 minity razem leżąc w łóżku.. ❤️ Made my day. I Ch zrobiło to dzien tez patrząc po reakcji. :))

Elodia.. I. Małe już się wierci widać właśnie po deketorze czasem znajdę na kilka sek i hop nie ma nic. Małe fika a że ma male Serduszko i jeszcze nadal dużo miejsca tamże to detektor gubi tetno. 😊
Nasze tez się tak wierci, po usg było widać,ze lekarzowi prace utrudniało,bo tu rączkami macha,tu nóżkami 😊

Powiem Wam,ze w trakcie usg (a było ono dość długie,bo lekarz musiał wszystkie pomiary zrobic) się nie mogłam napatrzeć na ta maleńka istotkę 💕
 
Ja czekam z niecierpliwością na prenatalne. Jeszcze 2 tygodnie...
Też bym chciała ten detektor tętna i... wagę dla malucha po urodzeniu. Ułatwiło by mi to życie w czasie pandemii ;) Ale na razie mam inne wydatki
Ano wydatki. Będzie trochę tego. To. Moje trzecie nie posiadam nic po poprzednich gdyż są urodzeni 2008 i 2010🙂 a nawet jak coś miałam to wszystko w pl zostało.. :p
Także będę musiala kupić doloswnie wszystko.
Lozeczko wózek chustę ciuszki.. Fotelik z ISO fix.. Luby zasugerował nawet zmiane auta na 6 os.. Ale raczej na to nie pójdziemy..
Podoba mi się kosz Mojżesza ale zastanawiam się czy jakiś dobry leżaczek nie jets prkatycnziejszy. Jednak maluch dość szybko chce widzieć co się dzieje doookola a kosz mojzsze umożliwia tylko pozycje lezaca:)
Widziałam. Leżaczki 2 w 1podobne do tgeo kosza które się przekształca w typowy leżaczek wlasnie.

Najpierw muszę wiedzieć że dzi jest zdrowe i wszystko ok i powoli zacznę kompletować.. Ahhhh
 
reklama
Ja mam wszystko po poprzednich dzieciach, no chyba że będzie teraz córka, wtedy na pewno jakieś dziewczęce ciuszki dokompletuje ;) Ale część jest jakaś beżowa, zielona, taki unisex, więc nie mam parcia na zakupy ciuszkowe

Też nie mogłam się napatrzeć ostatnio jak dziecko fikało na usg, przykro mi było, że mąż nie mógł ze mną być
 
Do góry