reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Wiem, ze jeszcze wcześnie, ale... Czy któraś z Was może myśli o zakupie produktów od mamy ginekolog? Np wyprawkę, koszule ciążowa czy poporodowa? Ktoś może oprócz segregatorów kupował coś u niej i poleca? :) zatsnawiam się, czy warto ściągać to z Polski
Ja mam dwie sukienki/tuniki. Jakościowo rewelacja, wykonanie super.
 
Cześć!
Czytam forum praktycznie od początku wątku, wreszcie założyłam tu konto i chciałabym do Was dołączyć. Jestem w trzciej ciąży. Teraz jestem w 10tc.

I od razu chciałam Was zapytać... czy też macie takie dziwne mdłości?
U mnie na czczo rano jest ok, a po zjedzeniu czegokolowiek pojawiają się męczące mdłości.
W poprzednich ciążach tak nie miałam, a te już mam od dobrych kilku tygodni
Tak 🙃
 
Dzien dobry. [emoji4]Milego weekendu życzę [emoji179].
U mnie im blizej wizyty tym bardziej swiruje ze cos bedzie nie tak..dzisiaj 9+3 u mnie. Pobudka o 7 jak zwykle no ale syn nie lubi dlugo spac. U nas wczoraj byla super pogoda zdazylam nadrobic Was ale odpisywac juz ciezko. Dzisiaj ma byc podobnie slonecznie [emoji295][emoji3]. Wiec bedziemy pewnie troche na dworzu.
 
Wiem, ze jeszcze wcześnie, ale... Czy któraś z Was może myśli o zakupie produktów od mamy ginekolog? Np wyprawkę, koszule ciążowa czy poporodowa? Ktoś może oprócz segregatorów kupował coś u niej i poleca? :) zatsnawiam się, czy warto ściągać to z Polski
Koleżanka kupowała swojej koleżance na prezent z okazji urodzenia dziecka właśnie wyprawkę i mówiła, że wybrała ją dlatego, że ubranka można prac w temp. 90 stopni, a rzadko można takie znaleść.
mam od nich koszulę taką zwykłą i dres i są ok
 
Mój ma niestety post od jakiegoś czasu, bo ja przez te mdłości walczę o to, żeby jakoś przeżyć i takie rzeczy mi nie w głowie chociażbym bardzo chciała 🤦🤦 obiecałam mu, że w drugim trymestrze, jak poczuję się lepiej to mu wynagrodzę, może nie rozwiedzie się że mną do tego czasu 😁

Widzę że sporo tu ciąż z pierwszego cyklu ❤️, u nas też o dziwo udało się w pierwszym cyklu i było mega zdziwienie 😁 w sumie to mąż bardziej chciał, ja jeszcze trochę z dystansem po nieudanej poprzedniej ciąży (mimo, że minęło już pół roku), ale stwierdziłam, że możemy spróbować, będzie co ma być, przecież i tak się od razu nie uda 😁 a tu niespodzianka... z synem staraliśmy się 3 miesiące, a o poprzednią ciążę (która poroniłam) około pół roku... Wydaje mi się że dlatego tak szybko poszło, bo tym razem totalnie o tym nie myślałam, w pracy był młyn więc nie było czasu niczego analizować. Jednak dużo zależy od głowy.
Mój ma post na jedna dziurkę ,druga dziurka na czubeczek 😂😂😂😂
 
reklama
Wiem, ze jeszcze wcześnie, ale... Czy któraś z Was może myśli o zakupie produktów od mamy ginekolog? Np wyprawkę, koszule ciążowa czy poporodowa? Ktoś może oprócz segregatorów kupował coś u niej i poleca? :) zatsnawiam się, czy warto ściągać to z Polski
Moim zdaniem specjalnie sciagac mi by sie nie chcialo. Ja wole cos na miejscu szukac czaaem duzo taniej sie wylapie niektore rzeczy.
Chociaz w tej ciazy mam latwiej bo dostalam od przyjaciolki ciuchy ciaziwe spodnie bluzki i 2 koszule do karmienia(jak nowki) wiec nie bede musiala duzo kupywac. Jedynie to leginsy i jakies pewnie sukienki na lato [emoji3]
 
Do góry