reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mnie lasy solone dzis dopadły [emoji23] mąż kupił, póki co jestem twarda, wczoraj zjadłam paczkę zielonej cebulki [emoji849]
Za mną chodzą jeszcze lidlowe paprykowe karbowane. Pierwszy raz ich kiedyś na Woodstocku spróbiwałam, jedne z najlrpszych paprykowych, jakie w życiu jadłam [emoji3059]
 

Załączniki

  • Screenshot_20210219-190719.png
    Screenshot_20210219-190719.png
    863,8 KB · Wyświetleń: 51
  • Screenshot_20210219-190736.png
    Screenshot_20210219-190736.png
    454,9 KB · Wyświetleń: 52
Niech się teraz przyzna ta,która zaczęła temat zupki chińskiej... Dziękujemy!🙏 Jak widać w ciąży mamy bardzo wysublimowane kubki smakowe 😂
Mi to było głupio się przyznać, że tak niezdrowo się odżywiam :D Moja ulubiona to grochowa chyba firmy amino :p I pikantna rosołowa, ale nie wiem w sumie jakiej firmy.

lift gruszkowy zawsze piłam ...mniam😃 i lody romero pamiętam😃
Ja to pewnie od Was -10/15 lat, ale ja z kolei uwielbiałam lody Zappy - jakiś czas ich nie było, a teraz z fartem da się trafić - jeny jakie to dobre! :D


Nie wiem czy u Was podobnie, ale u mnie w domu jak w sklepie :D Co mi się spodoba do jedzenia - mąż kupuje, ale że nagle przychodzą mdłości to tylko leżą w szafie. A jak mam lepszą chwilę - otwieram szafkę/lodówkę i o rany - do wyboru do koloru :D

U mnie dziś mniejszy ból brzucha, ale mdłości wróciły... Były 6-7 tydzień, potem przerwa i wróciły pod koniec 9 - ale to chyba oznaka że serduszko nie przestało bić (na pierwszym USG w 6+4 biło nijako).
 
Ja w dniu ślubu pol roku temu ważyłam 58 przy wzroście 168, pół roku później 65 😱 maz tak dobrze gotuje 😋 we wrześniu będę szczęśliwa jak nie będzie 8 na przodzie...
Ja mam 169 i ważyłam ok 54kg. Gdy dowiedziałam się o ciaży jadłam za 4 chyba xD Przytyło się w msc 3,5kg - ale teraz organizm czuwa i jest -1,5 :D A ciekawa jestem czy zobaczę 7 na wadze, przyznam że z 8 lat mam wagę 52-54 i aż mi będzie dziwnie - ale cóż... to przecież dla dziecka :D
 
No fajnie że człowiek sie nie czuje sam że ma takie ciągotki do takiej chemii w jedzeniu 😂 Ale w szoku jestem ze tyle dziewczyn lubi tu zupke chińska bo dużo też tego nie przełknie lub ewentualnie na surowo. Tak jadłam jak gowniarą byłam :D
 
Ja mam 169 i ważyłam ok 54kg. Gdy dowiedziałam się o ciaży jadłam za 4 chyba xD Przytyło się w msc 3,5kg - ale teraz organizm czuwa i jest -1,5 :D A ciekawa jestem czy zobaczę 7 na wadze, przyznam że z 8 lat mam wagę 52-54 i aż mi będzie dziwnie - ale cóż... to przecież dla dziecka :D
W tej ciąży w ciągu miesiąca 3.5 kg? No bo kuzwa najgorsze te puste kalorie a to wszystko takie dobre. Ja jak siedze w domu to bym co chwilę mogła po coś sięgać no ale kurde też nie chce mieć potem duzo do zrzucania i to mnie hamuje jeszcze. Narazie 1kg na plusie.
 
reklama
Do góry