reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja w dniu ślubu miałam 173 cm 52 kg wyglądałam jak kombajn do zbierania czereśni [emoji23] .... a teraz jak waleń 🥲 ale obiecuję poprawę po porodzie .
Ja już się czuję jak ten płetwal błękitny [emoji23][emoji23]
Pletwal-blekitny.jpeg
 
Trenujesz silną wolę? [emoji14] ?


Ciężki dzień dziś dziewczynki, oj cięzki...
Dzisiaj zjadlam praiwe naraz truskawkowe Riso, duuużo ciastek, sporą porcję makaronu z pomidorowym sosem(a mialy być leniwe [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]), i dwie szklanki jabłkowego aoku, ale mi ciezko bylo na żoladku po tym, dopiero teraz mi przechodzi po wizycie na kibelku [emoji90][emoji90] [emoji23]
 
reklama
Boje sie o cukier [emoji23] i o to że pewnego dnia zdziwię się stając na wadze [emoji23] za dużo chudniecie kosztowało mnie wyrzeczeń zeby ulec Z PEWNOŚCIĄ OPŁACONYM PRZEZ LAYS POSTOM NIBY CIĘŻARNYCH [emoji23][emoji23][emoji23]
Najlepsze laysy jakie kiedys jadlam to pieczony kurczak, i daaaaaawno temu bekonowe [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry