reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A sprawdzalas kiedyś np pół h po posiłku? Ja dziś po zupie kalafiorowej miałam po godzinie 82, a sprawdzialam też po pół h i było 143.. Czyli wyrzut był szybciej. Totalnie mnie przeraża ta cukrzyca, im więcej czytam tym bardziej nie wiem co jeść [emoji85] zazdroszczę Wam tych wszystkich słodkości i slonych przekąsek które możecie zjadać bez problemów [emoji16]

Nie mierze bo nie widzę potrzeby :) mierzę na czczo i godzinę po rozpoczęciu posiłku :) tez zazdroszczę tych przekąsek ale z drugiej strony cieszę się, że będę utrzymywać zdrową dietę i dbać o siebie i malucha :) czipsy i ciasta nie są mi potrzebne :)
 
Zobaczymy we wtorek mam nadzieje ze nie bedzie złe. Czy Hashimoto bardzo Wam utrudnia sytuacje? Ja ogólnie czuje sie super :/ ech jeszcze mi tego trzeba 😂
Ja długo nie wiedziałam, że mam Hashimoto, leczyłam sama niedoczynność tarczycy, przeciwciała anty tpo i anty tg mam na poziomie 0, zmieniłam endo na takiegi z wypasionym sprzętem, a ona do mnie proszę Pani, ta tarczyca ma typowy obraz dla Hashimoto, a ja zonk, na kolejnych usg stan jest jej coraz gorszy, a przeciwciała dalej na poziomie 0,ale endo mówi, że widziała takie przypadki, i to się prawdopodobnie zmieni, a najbardziej prawdopodobne, że po ciąży, także moze dobrze, że ja sobie zylam w przeswiadczeniu, że nie mam tego Hashi bo jeszcze bym sobie wkręciła, że przez to w ciążę nie zajdę :)
 
Wiem do kogo uderzać :) ja na diecie cukrzycowej wiec myśle ze będzie dobrze :) czekam na wizytę u lekarki i jak coś to wiem do kogo tu uderzyć [emoji3590]
Ja mam Hashimoto i to dość zaawansowane. Całe szczęście u mnie nie powoduje np problemów z zajściem w ciążę jak to u niektórych bywa. Generalnie pilnuje tylko wyników TSH,ft3 i ft4. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Staram się tylko w miarę zdrowo odżywiać [emoji846]
 
Hej dziewczynki! Przepraszam za ciszę ale cały dzień na pełnych obrotach :) całe szczęście ze czuje się wyśmienicie, nic mi nie dolega ;) odebrałam dziś badania ale jeszcze nie wsyztskie były :) jutro zanoszę mocz do badania ;)
Widzę ze rozmawiacie od zdjęciach 3D!:) ja chętnie takie coś zrobie żeby moc lepiej to wszystko sibie wyobrazić 😁
 
Odkryłam ciekawa aplikacje ciążowa, niestety ma ograniczone funkcje jak się więcej nie wykupi ale podstawa też jest fajna, i jest licznik skurczów i kopnięć na później :D
 

Załączniki

  • Screenshot_20210218_185720_com.android.vending.jpg
    Screenshot_20210218_185720_com.android.vending.jpg
    235,8 KB · Wyświetleń: 56
Jeśli chodzi o USG 3d to mam kilka fajnych ujec synka ale to raczej z zaawansowanej ciąży [emoji846]fajna pamiątka
 
reklama
Do góry