reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Widzę lubisz jednak jelitowe tematy [emoji23][emoji1787] tak tu dzisiaj jelitowo się zrobiło
Hyhyhy pewnie przez zaparcia 😂😂😂😂 a tak serio to nie wiem co mi się tam plącze 🤔 jelita mi przyszły na myśl bo jest tego przecież dużo a rosnąca macica jeszcze zmniejsza ich powierzchnie 🤔 tak na latgike 🤔
 
Poszłam posprzątać naczynia pozmywać a Wy tu już wątki zakładacie! Laski 🤣
Czy któraś napisze jeszcze raz jaka to grupa? Bo to było jakieś 10 stron temu...
Osobiście wolałabym zostać tutaj bo jakiś czas temu odinstalowalam sama appke fejsa bo gowno tam jest same reklamy :/
 
Laski byłam dzisiaj na nfz na wizycie bo chciałam wyszarpać badania za darmo ale na 7 pozycji z prośby od prywatnego dostałam na nfz tylko tsh i toxo igm i igg czy jakos tak. No ale zawsze coś. Ale już to pierdziele nie bede kombinować bo w nfz widać maja czas na wszytsko więc sie juz nie zapisywalam nawet na wizytę następną. Powiedzcie mi w którym tygodniu miałyscie na NFZ pierwsze badanie Usg? Bo ja dzisiaj 3 wizyta a on mi mówi ze zobaczymy sie przed prenatalnymi a usg bd miala właśnie no na prenatalnych. U was też tak jest na nfz?
Ja w ciąży z synem chodziłam na NFZ, wizyty miałam co 2-3 tygodnie i na każdej było USG 🤔 teraz chodzę prywatnie.
 
Jest, ale trzeba oddzielnie się umawiać. W gabinecie lekarskim nie ma sprzętu. Dlatego na Usg chodzę prywatnie, a na wizyty na fundusz w związku z tą cukrzucą😉 i powiem Wam, ze taka wizyta bez Usg to nie wizyta 😁
Ja dokaldnie to samo. Pierwsze usg to prenatalne. Dlatego bede juz tylko prywatnie chodzic. Zdziwiłam się jak któras dziewczyna napisała tutaj że na kazdej wizycie Usg na nfz szoook 🤔🤔🤔
 
reklama
Do góry