reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Gratulacje kochana. Chyba nie ma prostrzego sposobu na rzucenie fajek, bo też rzuciłam tego samego dnia co wyszedł pozytywny test. Teraz czuje się jakbym nigdy w życiu nie paliła i jest cudownie 😁
Oo powaznie teraz tez rzucałaś? Dobrze wiedzieć ze nie jestem sama myślałam ze tylko ja tu paliłam. Ja jak zrobiłam test wypaliłam ostatniego papierosa takiego pożegnalnego i koniec ;) w takim razie również gratulacje :)
 
reklama
Oo powaznie teraz tez rzucałaś? Dobrze wiedzieć ze nie jestem sama myślałam ze tylko ja tu paliłam. Ja jak zrobiłam test wypaliłam ostatniego papierosa takiego pożegnalnego i koniec ;) w takim razie również gratulacje :)
Teraz tylko trzeba się starać, żeby po ciąży do tego nie wrócić, ale sądze, że da się radę 😁
 
Ja mam jakiś 1 kg na plusie ale jak tak stoje z profilu to przynajmiej choćby z 3 sie czuje. Ale uwaga dziewczyny minął miesiąc odkąd nie wzięłam papierosa do ust wiec jestem z siebie dumna, z myślą o dziecku nawet proste to było ;) Kiedyś rzuciłam to w ciągu miesiąca bylo 5kg na plusie więc teraz jak na ciaze i rzucanie to nie ma źle :)
Zobacz załącznik 1239494
Śliczna jesteś ❤ i gratuluję samozaparcia obyś już nie wróciła do palenia bo do figury z pewnością wrócisz ❤
 
Ja zjadlam żelki i poprawiam ogórkami kiszonymi :D
Ooo, jak ostatnio (przed ciążą) wypiłam wodę z ogórków kisoznych..... [emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90] [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Przed chwila zrobiliśmy ten hit internetu na kolacje. Pomidorki koktajlowe, feta, 4 żabki czosnku, oliwa, suszona bazylia i oregano (zapiekanie razem na oko aż czosnek będzie miękki), dodajecie makaron i viola 😋
Ja po pracy jestem tak wykończona a siedzę tylko na kasie teraz aby nie dźwigać.. Że nawet gotować mi się nie chce 🙄 dziś miałam zapiekanki z surówka 😂😂 na szybko 😂
 
reklama
Do góry