reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No może się zdarzyć 😜 ale nie ma się czego wstydzić, to tez czynność fizjologiczna
Ja się zgodziłam na lewatywę. W pewnym sensie miałam spokój psychiczny właśnie przed tym :)
W ogóle witam Was wszystkie, dzisiaj okropny dzien w pracy, później wizyta z córką u lekarza, który powiedział, że jestem bardzo rozsądna mama, że przyszlam z takim problemem córki, bo teraz czeka nas sporo pewnie badań, wyklauczajacych pewne rzeczy (pewnie opowiem na prywatnym ☺) , a mogło się to skończyć naprawdę nieciekawie. Drugi dzień wychodzę z domu 7:30 i wracam o 18-19 i jestem padnięta, męża nie ma, więc trochę emocje puściły itd., skończyło się płaczem, no ale cóż... 🤷🏻‍♀️
 
Muszę iść wziąć prysznic bo widzę, że M coś stęka, że zmęczony a z psem jeszcze trzeba wyjść. Jak pójdę pod prysznic to nie będzie miał wyjścia, bo jeszcze się przeziębie
Brawo Ty, sprytny pomysł [emoji1787] ja tak co sobotę robię, szybko pod prysznic i od rquz mycie włosia, a ten musi z psem wyjść [emoji23] ale co tam, siedząc w domu, cały tydzień to głównie ja z psem wychodzę [emoji1787]
 
reklama
Ja mam jakiś 1 kg na plusie ale jak tak stoje z profilu to przynajmiej choćby z 3 sie czuje. Ale uwaga dziewczyny minął miesiąc odkąd nie wzięłam papierosa do ust wiec jestem z siebie dumna, z myślą o dziecku nawet proste to było ;) Kiedyś rzuciłam to w ciągu miesiąca bylo 5kg na plusie więc teraz jak na ciaze i rzucanie to nie ma źle :)
Screenshot_20210217-204407_Gallery.jpg
 
Do góry