reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja mam teraz to samo wymioty ustały ale cały czas tylko siedzi w gardle i żołądku i męczy cały dzień a nie ma jak sobie ulżyć

Ewa, Ty to taka,, baba z jajem " jesteś, co? 🤣
Potrafisz rozbawić do łez 💞

Ja tak samo, humor podkręcony 🥰
Hyhyhyhy dziękuję 💕❤ myślę że tak,dziewczyny na zmianie nie narzekają, lubią gdy jestem ,bo jest wesoło 😁😁😁😂😂 sama lubię jak jest wesoło 😁
 
Cytotec się łyka :) i jest taka norma, bodajże co 3/4h jedna tabletka. Jak to nie działa, można dopochwowo dać takie jakby czopka ale nie pamietam nazwy i tez aplikuje się co 3/4h. A jak to nie pomaga, to robią 24h pauzy od leków i oxy dożylnie, wtedy już powinno pójść.
Ogólnie od tej metody próżniowej się odchodzi, raczej wywołanie porodu. I po każdym takim ronieniu trzeba mieć od razu konsultacje, żeby sprawdzili czy macica się całkowicie oczyściła :).
 
Ale ulga co? [emoji90][emoji90][emoji90][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Jesteście nienormalne 😂😂😂
Dziewczyny owsianeczka o poranku codziennie i nie ma żadnych problemów 👍

Jestem po wizycie 🥰 dzidzia rośnie wg OM 9+5 a wg USG wyszło 10+3 mierzy już 3.5cm i jest mocno energiczna 😁w pierwszym momencie była głową w dół a potem normalnie wywinęła fikołka 😂
Lekarz powiedział że już nieźle się wierci. Słyszałam serduszko ale nie wiem ile uderzeń lekarz nie mówił. Ważne że bije i rośnie 💞
Gratki! Jesteśmy w tym samym wieku ciążowym :) byłam wczoraj było 10+2, a bejbi miało 3,39 cm :)

wpadlismy na nowy pomysł na imię: Gniewko, super by pasowało do malucha ale jakby miał 13 lat to by nas z pewnością znienawidził i pewnie zmielił je w dniu 18 urodzin 😂 ale Gniewko dla biegającego łobuza brzmi super 😁
 
Cytotec się łyka :) i jest taka norma, bodajże co 3/4h jedna tabletka. Jak to nie działa, można dopochwowo dać takie jakby czopka ale nie pamietam nazwy i tez aplikuje się co 3/4h. A jak to nie pomaga, to robią 24h pauzy od leków i oxy dożylnie, wtedy już powinno pójść.
Ogólnie od tej metody próżniowej się odchodzi, raczej wywołanie porodu. I po każdym takim ronieniu trzeba mieć od razu konsultacje, żeby sprawdzili czy macica się całkowicie oczyściła :).
Dokladnie tak, dopochwowo szybciej działają... kiedy bylam na czyszczeniu po poronieniu,to lezaly dwie babeczki z zaaplikowanymi tabletkami, obie po tym poronily.
 
reklama
Do góry